Filters
Juice
Product availability and prices are subject to change based on offers available at pick-up or delivery time. Your total and receipt will reflect any changes.

sale: $6.50, formerly: $7.50
SAVE $1.00
President's Choice
Pulp Free Orange Juice
2.5 l, $0.26/100ml

sale: $5.00, formerly: $6.79
SAVE $1.79
Oasis
Orange Juice No Pulp, Not from Concentrate
1.5 l, $0.33/100ml
sale: $4.25, formerly: $5.00
SAVE $0.75
President's Choice
Pulp-Free 100% Orange Juice
1.36 l, $0.31/100ml

sale: $6.50, formerly: $7.50
SAVE $1.00
President's Choice
Orange Juice with Pulp
2.5 l, $0.26/100ml

sale: $1.99, formerly: $2.79
SAVE $0.80
Oasis
Orange Pure Breakfast Juice
960 ml, $0.21/100ml

sale: $5.00, formerly: $6.79
SAVE $1.79
Oasis
Orange Juice with Pulp, Not from Concentrate
1.5 l, $0.33/100ml
sale: $4.25, formerly: $5.00
SAVE $0.75
President's Choice
100% Orange Juice with Pulp
1.36 l, $0.31/100ml

sale: $1.99, formerly: $2.79
SAVE $0.80
Oasis
Tropical Passion Fruit Juice
960 ml, $0.21/100ml

sale: $1.99, formerly: $2.79
SAVE $0.80
Oasis
Exotic Mango Fruit Juice
960 ml, $0.21/100ml

sale: $5.00, formerly: $5.49
SAVE $0.49
Oasis
Smoothie Strawberry Banana
1.6 l, $0.31/100ml

sale: $1.99, formerly: $2.79
SAVE $0.80
Oasis
HydraFruit Fruit Fusion Fruit Juice
960 ml, $0.21/100ml

sale: $3.50 MIN 2
, formerly: $3.99
Plus tax
President's Choice
Original Lemonade
1.89 l, $0.21/100ml

sale: $1.99, formerly: $2.79
SAVE $0.80
Oasis
HydraFruit Watermelon Apple Fruit Juice
960 ml, $0.21/100ml
Shop Categories
Bestsellers
Easily shop your favourite groceries and best-selling items.

sale: $3.75 MIN 2
, formerly: $3.99
Prepared in CanadaNo Name
Pasteurized Cream Cheese
250 g, $1.60/100g

sale: $4.00 MIN 2
, formerly: $4.50
Prepared in CanadaZiggy's
Smoked Black Forest Ham Slices
175 g, $2.57/100g

sale: $3.50 MIN 2
, formerly: $3.99
Prepared in CanadaPresident's Choice
Natural Spring Water 24 Pack
24x500.0 ml, $0.03/100ml

sale: $3.50, formerly: $4.75
SAVE $1.25
Prepared in CanadaCAVENDISH FARMS
FlavourCrisp Classic Fries
750 g, $0.47/100g

sale: 2 FOR $8.00
, formerly: $5.49
Plus tax
Prepared in CanadaTostitos
Rounds Tortilla Chips
295 g, $1.86/100g

sale: $1.66 MIN 3
, formerly: $1.99
Prepared in CanadaKraft
Original Macaroni And Cheese Dinner
200 g, $1.00/100g
sale: $1.50 MIN 2
, formerly: $1.79
President's Choice
White Cheddar Deluxe Macaroni and Cheese Dinner
200 g, $0.90/100g

























































---market---fresh-meals/1_hot-meals.png)



























































