Dog Dry Food
Product availability and prices are subject to change based on offers available at pick-up or delivery time. Your total and receipt will reflect any changes.
Low Stock
sale: $34.99, formerly: $36.99
SAVE $2.00
Plus tax
Purina
ONE +Plus Dry Puppy Food Healthy Puppy Formula Lamb
6 kg, $0.58/100g
PC Optimum Offer
Low Stock
sale: $32.00, formerly: $35.99
SAVE $3.99
Plus tax
Iams
Proactive Health Minichunks Lamb & Rice Adult Dry Dog Food
6.8 kg, $0.47/100g
Low Stock
sale: $32.00, formerly: $35.99
SAVE $3.99
Plus tax
Iams
Advanced Health Adult Healthy Digestion Dry Dog Food Chicken & Whole Grain Recipe
6.12 kg, $0.52/100g
sale: $24.99, formerly: $26.99
SAVE $2.00
Plus tax
Pedigree
Dog Food, Dry Food For Puppy With Chicken, Rice & Vegetable Flavour
6350 g, $0.39/100g
Low Stock
sale: $32.00, formerly: $35.99
SAVE $3.99
Plus tax
Iams
Proactive Health Healthy Aging Chicken & Whole Grains Recipe Senior Dry Dog Food
6.804 kg, $0.47/100g
Low Stock
$63.99
Plus tax
Iams
Large Breed Puppy Chicken & Whole Grains Dry Dog Food
13.8 kg, $0.46/100g
Low Stock
Shop Categories
Bestsellers
Easily shop your favourite groceries and best-selling items.

sale: $3.50 MIN 2
, formerly: $3.99
Prepared in CanadaPresident's Choice
Natural Spring Water 24 Pack
24x500.0 ml, $0.03/100ml

sale: $3.50 MIN 2
, formerly: $3.99
Prepared in CanadaWonder
THIN Sandwich White Bread
675 g, $0.59/100g

sale: $4.99, formerly: $6.50
SAVE $1.51
Prepared in CanadaBlack Diamond
Old Cheddar Cheese Bar
400 g, $1.25/100g

sale: $3.50 MIN 2
, formerly: $3.99
Prepared in CanadaWonder
White Hamburger Buns 8pk
8x47.25 g, $1.06/100g

sale: $4.75, formerly: $5.00
SAVE $0.25
Prepared in CanadaPhiladelphia
Original Brick Cream Cheese
250 g, $1.90/100g

sale: $2.00, formerly: $2.50
SAVE $0.50
Plus tax
Prepared in CanadaPresident's Choice
Sea Salt and Cracked Pepper Flavour Kettle Cooked Potato Chips
200 g, $1.00/100g

sale: $5.00 MIN 2
, formerly: $5.49
Plus tax
Prepared in CanadaTostitos
Rounds Tortilla Chips
295 g, $1.86/100g
PC Optimum Offer

sale: $3.00 MIN 2
, formerly: $3.49
Plus tax
Prepared in CanadaPresident's Choice
Original Flavour Kettle Cooked Potato Chips
200 g, $1.75/100g

sale: $4.00 MIN 2
, formerly: $4.50
Prepared in CanadaZiggy's
Smoked Black Forest Ham Slices
175 g, $2.57/100g

sale: $3.75 MIN 2
, formerly: $3.99
Prepared in CanadaNo Name
Pasteurized Cream Cheese
250 g, $1.60/100g




























---market---fresh-meals/1_hot-meals.png)



























































