Cat Wet Food
Product availability and prices are subject to change based on offers available at pick-up or delivery time. Your total and receipt will reflect any changes.
sale: $11.00, formerly: $12.99
SAVE $1.99
Plus tax
Purina
Fancy Feast Pate Wet Cat Food Deli Supper Variety Pack 12 Count
1.02 kg, $1.08/100g
sale: $11.00, formerly: $12.99
SAVE $1.99
Plus tax
Purina
Fancy Feast Gravy Lovers Wet Cat Food Variety Pack 12 Count
1.02 kg, $1.08/100g
sale: $11.00, formerly: $12.99
SAVE $1.99
Plus tax
Purina
Fancy Feast Grilled Wet Cat Food in Gravy Variety Pack Poultry & Fish 12 Count
12x85.0 g, $1.08/100g
sale: $11.00, formerly: $12.99
SAVE $1.99
Plus tax
Purina
Fancy Feast Medleys Wet Cat Food Primavera Collection Variety Pack 12 Count
12x85.0 g, $1.08/100g
sale: $11.00, formerly: $12.99
SAVE $1.99
Plus tax
Purina
Fancy Feast Medleys Wet Cat Food Florentine Collection Variety Pack 12 Count
12x85.0 g, $1.08/100g
sale: $1.00, formerly: $1.29
SAVE $0.29
Plus tax
President's Choice
Nutrition First Chicken, Beef, and Vegetable Stew Premium Cat Food
85 g, $1.18/100g
sale: $11.00, formerly: $12.99
SAVE $1.99
Plus tax
Purina
Fancy Feast Kitten Wet Kitten Food Variety Pack 12 Count
1.02 kg, $1.08/100g
Low Stock
Shop Categories
Bestsellers
Easily shop your favourite groceries and best-selling items.

sale: $3.50 MIN 2
, formerly: $3.99
Prepared in CanadaPresident's Choice
Natural Spring Water 24 Pack
24x500.0 ml, $0.03/100ml

sale: $4.00 MIN 2
, formerly: $4.50
Prepared in CanadaZiggy's
Smoked Black Forest Ham Slices
175 g, $2.57/100g

sale: $4.75 MIN 2
, formerly: $5.49
Prepared in CanadaCAVENDISH FARMS
FlavourCrisp Classic Fries
750 g, $0.73/100g

sale: $3.00 MIN 2
, formerly: $3.49
Plus tax
Prepared in CanadaPresident's Choice
Sea Salt and Malt Vinegar Flavour Kettle Cooked Potato Chips
200 g, $1.75/100g

sale: $1.66 MIN 3
, formerly: $2.00
Prepared in CanadaPresident's Choice
Natural Spring Water
4 l, $0.05/100ml

sale: $3.50 MIN 2
, formerly: $3.99
Prepared in CanadaWonder
THIN Sandwich White Bread
675 g, $0.59/100g

sale: $2.00, formerly: $2.50
SAVE $0.50
Plus tax
Prepared in CanadaPresident's Choice
Sea Salt and Cracked Pepper Flavour Kettle Cooked Potato Chips
200 g, $1.00/100g

sale: $2.25, formerly: $3.00
SAVE $0.75
Prepared in CanadaNo Name
Pure White Vinegar Club Size
4 l, $0.06/100ml
sale: $5.00 MIN 2
, formerly: $5.49
Plus tax
Doritos
Nacho Cheese Flavoured Tortilla Chips
235 g, $2.34/100g
PC Optimum Offer

sale: $3.50, formerly: $5.10
SAVE $1.60
Prepared in CanadaNeilson
35% Whipping Cream
473 ml, $0.74/100ml












---market---fresh-meals/1_hot-meals.png)



























































