Cat Wet Food
Product availability and prices are subject to change based on offers available at pick-up or delivery time. Your total and receipt will reflect any changes.
sale: $0.75, formerly: $0.99
SAVE $0.24
Plus tax
Whiskas
FAVOURITES Adult Wet Cat Food Cuts in Gravy Salmon Flavour
85 g, $0.88/100g
Low Stock
sale: $0.75, formerly: $0.99
SAVE $0.24
Plus tax
Whiskas
Favourites Wet Food For Kitten Morsels In Gelled Gravy Salmon Pouch
85 g, $0.88/100g
$23.99
Plus tax
Purina
Friskies Chicken Lovers Wet Cat Food Variety Pack 24 Count
3.74 kg, $0.64/100g
Low Stock
sale: $0.75, formerly: $0.99
SAVE $0.24
Plus tax
Whiskas
FAVOURITES Adult Wet Cat Food Cuts in Gravy White Fish Flavour
85 g, $0.88/100g
sale: $11.00, formerly: $12.99
SAVE $1.99
Plus tax
Purina
Fancy Feast Kitten Wet Kitten Food Variety Pack 12 Count
1.02 kg, $1.08/100g
Low Stock
sale: $0.75, formerly: $0.99
SAVE $0.24
Plus tax
Whiskas
FAVOURITES Adult Wet Cat Food Morsels in Gelled Gravy Chicken & Turkey Flavour
85 g, $0.88/100g
sale: $0.75, formerly: $0.99
SAVE $0.24
Plus tax
Whiskas
FAVOURITES Adult Wet Cat Food Cuts in Gravy Tuna Flavour
85 g, $0.88/100g
sale: $1.00, formerly: $1.29
SAVE $0.29
Plus tax
President's Choice
Nutrition First Salmon, Chicken, and Vegetable Dinner in Gravy Premium Cat Food
85 g, $1.18/100g
$24.99
Plus tax
Purina
Fancy Feast Pate Wet Cat Food Assorted Variety Pack 24 Count
2.04 kg, $1.23/100g
Out of Stock
sale: $11.00, formerly: $12.99
SAVE $1.99
Plus tax
Purina
Fancy Feast Cheddar Delights Wet Cat Food Variety Pack 12 Count
1.02 kg, $1.08/100g
sale: $11.00, formerly: $12.99
SAVE $1.99
Plus tax
Purina
Fancy Feast Poultry Pleaser Wet Cat Food Variety Pack 12 Count
12x85.0 g, $1.08/100g
sale: $1.00, formerly: $1.29
SAVE $0.29
Plus tax
President's Choice
Nutrition First Ocean Whitefish, Chicken, and Vegetable Dinner Paté Premium Cat Food
85 g, $1.18/100g
sale: $1.00, formerly: $1.29
SAVE $0.29
Plus tax
President's Choice
Nutrition First Duck, Chicken, and Vegetable Dinner in Gravy Premium Cat Food
85 g, $1.18/100g
sale: $1.00, formerly: $1.29
SAVE $0.29
Plus tax
President's Choice
Nutrition First Chicken and Vegetable Dinner Paté Premium Cat Food
85 g, $1.18/100g
sale: $1.50 MIN 5
, formerly: $1.79
Plus tax
Whiskas
Cat Food, Premium Food For Kittens Chicken Entrée
75 g, $2.39/100g
Low Stock
sale: $19.99, formerly: $20.99
SAVE $1.00
Plus tax
Sheba
BISTRO PERFECT PORTIONS Adult Wet Cat Food Cuts in Gravy Chicken in Alfredo Sauce Entrée and Salmon in Creamy Sauce Entrée Variety Pack (12)
900 g, $2.22/100g
Out of Stock
$16.99
Plus tax
Purina
Fancy Feast Creamy Broths Cat Treats Collection Variety Pack 12 Count
480 g, $3.54/100g
Low Stock
Shop Categories
Bestsellers
Easily shop your favourite groceries and best-selling items.

sale: $5.00 MIN 2
, formerly: $5.49
Plus tax
Prepared in CanadaTostitos
Rounds Tortilla Chips
295 g, $1.86/100g
PC Optimum Offer

sale: $3.50 MIN 2
, formerly: $3.99
Prepared in CanadaWonder
White Hamburger Buns 8pk
8x47.25 g, $1.06/100g

sale: $3.00 MIN 2
, formerly: $3.49
Plus tax
Prepared in CanadaPresident's Choice
Barbecue Flavour Kettle Cooked Potato Chips
200 g, $1.75/100g

sale: $4.99, formerly: $6.50
SAVE $1.51
Prepared in CanadaBlack Diamond
Marble Cheddar Cheese Bar
400 g, $1.25/100g

sale: $4.00 MIN 2
, formerly: $4.50
Prepared in CanadaZiggy's
Smoked Black Forest Ham Slices
175 g, $2.57/100g

sale: $3.00 MIN 2
, formerly: $3.49
Plus tax
Prepared in CanadaPresident's Choice
Sea Salt and Malt Vinegar Flavour Kettle Cooked Potato Chips
200 g, $1.75/100g

sale: $3.50 MIN 2
, formerly: $3.99
Prepared in CanadaPresident's Choice
Natural Spring Water 24 Pack
24x500.0 ml, $0.03/100ml




















































---market---fresh-meals/1_hot-meals.png)



























































