Fabric Softener
Product availability and prices are subject to change based on offers available at pick-up or delivery time. Your total and receipt will reflect any changes.
sale: $15.00, formerly: $24.99
SAVE $9.99
Plus tax
Gain
Liquid Fabric Softener, Original Scent, 190 Loads
4.16 l, $0.36/100ml
sale: $10.00, formerly: $13.99
SAVE $3.99
Plus tax
Bounce
Dryer Sheets, 200 count
200 ea, $5.00/100ea
sale: $10.00, formerly: $13.99
SAVE $3.99
Plus tax
Bounce
Dryer Sheets, 200 count
200 ea, $0.05/1ea
sale: $15.00, formerly: $15.99
SAVE $0.99
Plus tax
Fleecy
Aroma Therapy Calm Dryer Sheets, 200 Sheets
200 ea, $0.08/1ea
$18.99
Plus tax
Snuggle
Blue Sparkle Cuddle-Up Fresh Liquid Fabric Conditioner, 181 Loads
3640 ml, $0.52/100ml
Low Stock
sale: $10.00, formerly: $15.99
SAVE $5.99
Plus tax
Downy
CALM, Mega Dryer Sheets, Lavender and Vanilla Bean, 120 Ct
120 ea, $0.08/1ea
sale: $8.00, formerly: $9.99
SAVE $1.99
Plus tax
Lysol
Disinfectant Spray - Fabric Sanitizer - Garden After The Rain
425 g, $1.88/100g
sale: $8.00, formerly: $9.99
SAVE $1.99
Plus tax
Lysol
Disinfectant Spray - Fabric Sanitizer Lavender Fields
425 g, $1.88/100g
sale: $10.00, formerly: $13.99
SAVE $3.99
Plus tax
Bounce
Dryer Sheets, 200 count
200 ea, $0.05/1ea
sale: $15.00, formerly: $15.99
SAVE $0.99
Plus tax
Fleecy
Dryer Sheets, Fabric Softener, Fresh Air Scent, 200 Sheets
200 ea, $0.08/1ea
$21.99
Plus tax
Downy
Fabric Purifying Rinse Laundry Odour Remover, Fresh Lavender Scent
1.8 l, $1.22/100ml
Low Stock
sale: $10.00, formerly: $15.99
SAVE $5.99
Plus tax
Downy
Free & Gentle Liquid Fabric Softener, 120 Loads
2.63 l, $0.38/100ml
sale: $15.00, formerly: $17.99
SAVE $2.99
Plus tax
Downy
Free & Gentle Liquid Fabric Softener, 150 Loads
3.29 l, $0.46/100ml
$10.00
Plus tax
Gain
In-Wash Laundry Scent Booster, Moonlight Breeze Scent
379 g, $2.64/100g
Low Stock
Shop Categories
Bestsellers
Easily shop your favourite groceries and best-selling items.

sale: $3.50, formerly: $4.24
SAVE $0.74
Prepared in CanadaNeilson
10% Half & Half Cream
1 l, $0.35/100ml

sale: $4.75 MIN 2
, formerly: $5.49
Prepared in CanadaCAVENDISH FARMS
FlavourCrisp Classic Fries
750 g, $0.73/100g

sale: $3.50 MIN 2
, formerly: $3.99
Prepared in CanadaPresident's Choice
Natural Spring Water 24 Pack
24x500.0 ml, $0.03/100ml

sale: $3.75 MIN 2
, formerly: $3.99
Prepared in CanadaNo Name
Pasteurized Cream Cheese
250 g, $1.60/100g

sale: $4.99, formerly: $6.50
SAVE $1.51
Prepared in CanadaBlack Diamond
Marble Cheddar Cheese Bar
400 g, $1.25/100g

sale: $3.00 MIN 2
, formerly: $3.49
Plus tax
Prepared in CanadaPresident's Choice
Original Flavour Kettle Cooked Potato Chips
200 g, $1.75/100g

sale: $1.25, formerly: $2.25
SAVE $1.00
Prepared in CanadaGreen Giant
Peaches & Cream Corn
341 ml, $0.37/100ml






















































---market---fresh-meals/1_hot-meals.png)



























































