Bleach
Product availability and prices are subject to change based on offers available at pick-up or delivery time. Your total and receipt will reflect any changes.
sale: $15.00, formerly: $19.99
SAVE $4.99
Plus tax
Tide
Free & Gentle laundry detergent liquid, 64 loads.
2.48 l, $0.23/1ea
sale: $10.00, formerly: $16.99
SAVE $6.99
Plus tax
Tide
Ultra Coldwater Liquid Laundry Detergent, Original Scent, 39 Loads, Laundry Detergent Liquid Formulated for Cold Water
1620 ml, $0.62/100ml
sale: $15.00, formerly: $19.99
SAVE $4.99
Plus tax
Tide
Ultra Coldwater Liquid Laundry Detergent, Original Scent, 52 Loads, Laundry Detergent Liquid Formulated for Cold Water
2150 ml, $0.70/100ml
sale: $15.00, formerly: $18.00
SAVE $3.00
Plus tax
Gain
Ultra Oxi Liquid Laundry Detergent, Waterfall Delight Scent, 100 loads, Laundry Detergent Liquid Soap, HE compatible
4.25 l, $0.35/100ml
sale: $15.00, formerly: $19.99
SAVE $4.99
Plus tax
Tide
Ultra Oxi Max Liquid Laundry Detergent, 52 Loads, Set-in Stain Removal Plus Oxi Power, Laundry Detergent Liquid with Extra Oxi Power
2.15 l, $0.70/100ml
sale: $10.00, formerly: $15.99
SAVE $5.99
Plus tax
Downy
Ultra Soft Plus Fresh Fabric Softener Liquid, Calm, Lavender and Vanilla Bean, 83 Lds
1.66 l, $0.60/100ml
Low Stock
Shop Categories
Bestsellers
Easily shop your favourite groceries and best-selling items.

sale: $3.50, formerly: $4.24
SAVE $0.74
Prepared in CanadaNeilson
10% Half & Half Cream
1 l, $0.35/100ml

sale: $4.75 MIN 2
, formerly: $5.49
Prepared in CanadaCAVENDISH FARMS
FlavourCrisp Classic Fries
750 g, $0.73/100g

sale: $3.50 MIN 2
, formerly: $3.99
Prepared in CanadaPresident's Choice
Natural Spring Water 24 Pack
24x500.0 ml, $0.03/100ml

sale: $3.75 MIN 2
, formerly: $3.99
Prepared in CanadaNo Name
Pasteurized Cream Cheese
250 g, $1.60/100g

sale: $4.99, formerly: $6.50
SAVE $1.51
Prepared in CanadaBlack Diamond
Marble Cheddar Cheese Bar
400 g, $1.25/100g

sale: $3.00 MIN 2
, formerly: $3.49
Plus tax
Prepared in CanadaPresident's Choice
Original Flavour Kettle Cooked Potato Chips
200 g, $1.75/100g

sale: $1.25, formerly: $2.25
SAVE $1.00
Prepared in CanadaGreen Giant
Peaches & Cream Corn
341 ml, $0.37/100ml





















---market---fresh-meals/1_hot-meals.png)



























































