Bleach
Product availability and prices are subject to change based on offers available at pick-up or delivery time. Your total and receipt will reflect any changes.
sale: $10.00, formerly: $14.99
SAVE $4.99
Plus tax
Tide
Oxi Max Power PODS Laundry Detergent Pods, 18 Count, Stain Remover Plus Oxi Power
18 ea, $0.56/1ea
Low Stock
sale: $15.00, formerly: $19.99
SAVE $4.99
Plus tax
Tide
Liquid Detergent, Original 64 lds
2.48 l, $0.23/1ea
sale: $15.00, formerly: $18.00
SAVE $3.00
Plus tax
Gain
Liquid Laundry Detergent, Island Fresh Scent, 100 loads, Freshness + Odour Fighting, Laundry Detergent Liquid Soap, HE compatible
4.25 l, $0.35/100ml
sale: $10.00, formerly: $14.99
SAVE $4.99
Plus tax
Tide
PODS Free and Gentle Coldwater Laundry Detergent Pacs, 18 Count, Hypoallergenic Laundry Detergent Pacs
18 ea, $0.56/1ea
sale: $15.00, formerly: $18.00
SAVE $3.00
Plus tax
Gain
Odour Defense Liquid Laundry Detergent, Super Fresh Blast Scent, 100 loads
4.25 l, $0.35/100ml
sale: $15.00, formerly: $17.99
SAVE $2.99
Plus tax
Tide
Oxi Max Power PODS Laundry Pods, 25 Count
25 ea, $0.60/1ea
sale: $10.00, formerly: $15.99
SAVE $5.99
Plus tax
Bounce
Pet Hair and Lint Guard Mega Dryer Sheets with 3X Pet Hair Fighters, Fresh Scent,
120 ea, $0.08/1ea
Low Stock
$10.00
Plus tax
Downy
Purifying Rinse Laundry Odour Remover, Cool Cotton Scent
1.08 l, $0.93/100ml
Out of Stock
sale: $15.00, formerly: $17.99
SAVE $2.99
Plus tax
Tide
Simply All-In-One Liquid Laundry Detergent, Refreshing Breeze Scent, 107 Loads
4.17 l, $0.36/100ml
$15.99
Plus tax
Tide
Simply Liquid Laundry Detergent, Free & Sensitive Scent, 70 Loads
2.72 l, $0.59/100ml
Out of Stock
Low Stock
Shop Categories
Bestsellers
Easily shop your favourite groceries and best-selling items.

sale: $3.50, formerly: $4.24
SAVE $0.74
Prepared in CanadaNeilson
10% Half & Half Cream
1 l, $0.35/100ml

sale: $4.75 MIN 2
, formerly: $5.49
Prepared in CanadaCAVENDISH FARMS
FlavourCrisp Classic Fries
750 g, $0.73/100g

sale: $3.50 MIN 2
, formerly: $3.99
Prepared in CanadaPresident's Choice
Natural Spring Water 24 Pack
24x500.0 ml, $0.03/100ml

sale: $3.75 MIN 2
, formerly: $3.99
Prepared in CanadaNo Name
Pasteurized Cream Cheese
250 g, $1.60/100g

sale: $4.99, formerly: $6.50
SAVE $1.51
Prepared in CanadaBlack Diamond
Marble Cheddar Cheese Bar
400 g, $1.25/100g

sale: $3.00 MIN 2
, formerly: $3.49
Plus tax
Prepared in CanadaPresident's Choice
Original Flavour Kettle Cooked Potato Chips
200 g, $1.75/100g

sale: $1.25, formerly: $2.25
SAVE $1.00
Prepared in CanadaGreen Giant
Peaches & Cream Corn
341 ml, $0.37/100ml




















































---market---fresh-meals/1_hot-meals.png)



























































