Energy Drinks
Product availability and prices are subject to change based on offers available at pick-up or delivery time. Your total and receipt will reflect any changes.
sale: $2.50, formerly: $3.49
SAVE $0.99
Plus tax
Red Bull
Energy Drink, Tropical
1 ea, $0.63/1ea
sale: $3.50 MIN 2
, formerly: $3.99
Rockstar
Zero Sugar Mandarin Orange Energy Drink
473 ml, $0.84/100ml
sale: $3.50 MIN 2
, formerly: $3.99
Plus tax
Rockstar
Zero Sugar Silver Ice Energy Drink
473 ml, $0.84/100ml
sale: $3.50 MIN 2
, formerly: $3.99
Rockstar
Zero Sugar Raspberry Sour Energy Drink
473 ml, $0.84/100ml
Low Stock

sale: $4.00 MIN 2
, formerly: $4.49
Plus tax
Celsius
Cosmic Vibe Energy Drink
355 ml, $1.26/100ml
sale: $3.50 MIN 2
, formerly: $4.29
Plus tax
Monster Energy
Energy Drink Ultra Blue Hawaiian
473 ml, $0.91/100ml
sale: $3.50 MIN 2
, formerly: $4.29
Plus tax
Monster Energy
Energy Drink Viking Berry
473 ml, $0.91/100ml

sale: $3.50 MIN 2
, formerly: $4.29
Plus tax
Monster Energy
Energy Drink Zero Sugar Ultra Fantasy Ruby Red
473 ml, $0.91/100ml
sale: $2.50, formerly: $3.49
SAVE $0.99
Plus tax
Red Bull
Energy Drink, Grapefruit & Blossom, Sugarfree,
250 ml, $1.00/100ml
sale: $2.50, formerly: $3.99
SAVE $1.49
Plus tax
Red Bull
Energy Drink, Iced Vanilla Berry, Sugarfree
250 ml, $1.00/100ml
sale: $2.50, formerly: $3.99
SAVE $1.49
Plus tax
Red Bull
Energy Drink, White Peach, Sugarfree
250 ml, $1.00/100ml
Shop Categories
Bestsellers
Easily shop your favourite groceries and best-selling items.

sale: $4.99, formerly: $6.50
SAVE $1.51
Prepared in CanadaBlack Diamond
Marble Cheddar Cheese Bar
400 g, $1.25/100g

sale: $3.50 MIN 2
, formerly: $3.99
Prepared in CanadaWonder
White Hamburger Buns 8pk
8x47.25 g, $1.06/100g

sale: $1.25, formerly: $2.25
SAVE $1.00
Prepared in CanadaGreen Giant
Peaches & Cream Corn
341 ml, $0.37/100ml
sale: $5.00 MIN 2
, formerly: $5.49
Plus tax
Doritos
Nacho Cheese Flavoured Tortilla Chips
235 g, $2.34/100g
PC Optimum Offer

sale: $5.00 MIN 2
, formerly: $5.49
Plus tax
Prepared in CanadaTostitos
Rounds Tortilla Chips
295 g, $1.86/100g
PC Optimum Offer

sale: $3.50, formerly: $5.10
SAVE $1.60
Prepared in CanadaNeilson
35% Whipping Cream
473 ml, $0.74/100ml

sale: $1.25, formerly: $2.25
SAVE $1.00
Prepared in CanadaGreen Giant
Creamy Style Sweet Corn
398 ml, $0.31/100ml

sale: $3.00 MIN 2
, formerly: $3.49
Plus tax
Prepared in CanadaPresident's Choice
Sea Salt and Malt Vinegar Flavour Kettle Cooked Potato Chips
200 g, $1.75/100g

sale: $4.50 MIN 2
, formerly: $5.29
Plus tax
Prepared in CanadaLay's
Classic potato chips
235 g, $2.25/100g
PC Optimum Offer

sale: $3.50 MIN 2
, formerly: $3.99
Prepared in CanadaWonder
THIN Sandwich White Bread
675 g, $0.59/100g

sale: $3.50 MIN 2
, formerly: $3.99
Prepared in CanadaPresident's Choice
Natural Spring Water 24 Pack
24x500.0 ml, $0.03/100ml


















































---market---fresh-meals/1_hot-meals.png)



























































