Hummus & Spreads
Product availability and prices are subject to change based on offers available at pick-up or delivery time. Your total and receipt will reflect any changes.

sale: $3.50, formerly: $4.29
SAVE $0.79
President's Choice
Tzatziki Yogurt Dip
227 g, $1.54/100g

sale: $3.50, formerly: $4.29
SAVE $0.79
President's Choice
Roasted Garlic Hummus Chickpea Dip & Spread
227 g, $1.54/100g

sale: $3.50, formerly: $4.29
SAVE $0.79
President's Choice
Dill Pickle Hummus
227 g, $1.54/100g

sale: $3.50, formerly: $4.29
SAVE $0.79
President's Choice
Roasted Red Pepper Dip
227 g, $1.54/100g

sale: $3.50, formerly: $4.29
SAVE $0.79
President's Choice
Spinach Dip
227 g, $1.54/100g

sale: $3.50, formerly: $4.29
SAVE $0.79
President's Choice
Artichoke and Asiago Dip
227 g, $1.54/100g

sale: $5.50, formerly: $6.00
SAVE $0.50
President's Choice
Pico De Gallo Mild Salsa
300 g, $1.83/100g

sale: $3.50, formerly: $4.29
SAVE $0.79
President's Choice
Roasted Red Pepper Hummus
227 g, $1.54/100g

sale: $3.50, formerly: $4.29
SAVE $0.79
President's Choice
Baba Ghanouj
227 g, $1.54/100g

sale: $3.50, formerly: $4.29
SAVE $0.79
President's Choice
Everything Bagel Hummus
227 g, $1.54/100g

sale: $3.50, formerly: $4.99
SAVE $1.49
President's Choice
Mini Hummus Chickpea Dip and Spread
228 g, $1.54/100g

sale: $3.50, formerly: $4.29
SAVE $0.79
President's Choice
Bruschetta Topping With Roasted Vegetables
227 g, $1.54/100g

sale: $3.50, formerly: $4.29
SAVE $0.79
President's Choice
Spicy Hummus
227 g, $1.54/100g

sale: $3.50, formerly: $4.29
SAVE $0.79
President's Choice
Homestyle French Onion Dip
200 g, $1.75/100g

sale: $3.50, formerly: $4.99
SAVE $1.49
President's Choice
Mini Roasted Garlic Hummus Chickpea Dip and Spread
228 g, $1.54/100g
Shop Categories
Bestsellers
Easily shop your favourite groceries and best-selling items.

sale: $3.50, formerly: $4.24
SAVE $0.74
Prepared in CanadaNeilson
10% Half & Half Cream
1 l, $0.35/100ml
sale: $7.00, formerly: $9.00
SAVE $2.00
Plus tax
Subscribe & EarnPresident's Choice
Max Strength and Thickness Paper Towels 3=6 Rolls
3x98.0 ea, $7.00/1ea

sale: $4.75 MIN 2
, formerly: $5.49
Prepared in CanadaCAVENDISH FARMS
FlavourCrisp Classic Fries
750 g, $0.73/100g

sale: $3.50 MIN 2
, formerly: $3.99
Prepared in CanadaWonder
White Hamburger Buns 8pk
8x47.25 g, $1.06/100g

sale: $1.66 MIN 3
, formerly: $1.99
Prepared in CanadaKraft
Original Macaroni And Cheese Dinner
200 g, $1.00/100g


















































---market---fresh-meals/1_hot-meals.png)



























































