Sausages & Salami
Product availability and prices are subject to change based on offers available at pick-up or delivery time. Your total and receipt will reflect any changes.

sale: $5.00, formerly: $8.49
SAVE $3.49
Mastro
Salami with Prosciutto
125 g, $4.00/100g

sale: $15.00, formerly: $16.99
SAVE $1.99
Mastro
Salami Genoa
600 g, $2.50/100g
PC Optimum Offer

sale: $5.00, formerly: $8.49
SAVE $3.49
Mastro
Calabrese Salami, Hot
125 g, $4.00/100g

sale: $3.50, formerly: $4.29
SAVE $0.79
Pillers
German Salami (Thin Sliced)
$35.00/1kg $15.88/1lb

sale: $15.00, formerly: $16.99
SAVE $1.99
Mastro
Salami Genoa, Hot Baby
600 g, $25.00/1kg $2.50/100g
PC Optimum Offer
Shop Categories
Bestsellers
Easily shop your favourite groceries and best-selling items.

sale: $3.50, formerly: $4.24
SAVE $0.74
Prepared in CanadaNeilson
10% Half & Half Cream
1 l, $0.35/100ml
sale: $7.00, formerly: $9.00
SAVE $2.00
Plus tax
Subscribe & EarnPresident's Choice
Max Strength and Thickness Paper Towels 3=6 Rolls
3x98.0 ea, $7.00/1ea

sale: $4.75 MIN 2
, formerly: $5.49
Prepared in CanadaCAVENDISH FARMS
FlavourCrisp Classic Fries
750 g, $0.73/100g

sale: $3.50 MIN 2
, formerly: $3.99
Prepared in CanadaWonder
White Hamburger Buns 8pk
8x47.25 g, $1.06/100g

sale: $1.66 MIN 3
, formerly: $1.99
Prepared in CanadaKraft
Original Macaroni And Cheese Dinner
200 g, $1.00/100g



















































---market---fresh-meals/1_hot-meals.png)



























































