
Fall essentials
We've got what you need this fall.
Savour the harvest season's best produce picks.
Discover deals and offers only available with PC Optimum™.
$3.50 Member Price
, formerly: $6.00 Non-Members
Plus tax
The Snack Factory
200 g, $3.00/100g
$5.50 Member Price
, formerly: $7.99$6.99 Non-Members
SAVE $1.00
Kelloggs
560 g, $1.25/100g

$5.50 Member Price
, formerly: $7.99$6.99 Non-Members
SAVE $1.00
Kelloggs
480 g, $1.46/100g
$5.50 Member Price
, formerly: $7.99$6.99 Non-Members
SAVE $1.00
Kelloggs
550 g, $1.27/100g
$10.99 Member Price
, formerly: $17.99$14.00 Non-Members
SAVE $3.99
Janes
450 g, $3.11/100g
$30.00 Member Price
, formerly: $70.00 Non-Members
Plus tax
President's Choice
1 ea, $70.00/1ea
$10.99 Member Price
, formerly: $17.99$14.00 Non-Members
SAVE $3.99
Janes
450 g, $3.11/100g
$2.75 Member Price
, formerly: $3.29 Non-Members
Hot Kid
50 g, $6.58/100g
PC Optimum Offer
$20.00 Member Price
, formerly: $22.50 Non-Members
Plus tax
President's Choice
1 ea, $22.50/1ea
$3.00 Member Price
, formerly: $3.79$3.50 Non-Members
SAVE $0.29
Hot Kid
60 g, $5.83/100g
PC Optimum Offer
Low Stock
$6.00 Member Price
, formerly: $6.94 Non-Members
Plus tax
Everyday Essentials
1 ea, $6.94/1ea

$5.50 Member Price
, formerly: $7.99$6.99 Non-Members
SAVE $1.00
Kelloggs
650 g, $1.08/100g
$5.50 Member Price
, formerly: $7.99$6.99 Non-Members
SAVE $1.00
Kelloggs
600 g, $1.17/100g
$5.50 Member Price
, formerly: $7.99$6.99 Non-Members
SAVE $1.00
Kelloggs
545 g, $1.28/100g
$3.50 Member Price
, formerly: $6.00 Non-Members
Plus tax
The Snack Factory
200 g, $3.00/100g
$10.99 Member Price
, formerly: $17.99$14.00 Non-Members
SAVE $3.99
Janes
545 g, $2.57/100g

$10.99 Member Price
, formerly: $17.99$14.00 Non-Members
SAVE $3.99
Janes
500 g, $2.80/100g
$3.00 Member Price
, formerly: $3.79$3.50 Non-Members
SAVE $0.29
Hot Kid
50 g, $7.00/100g
PC Optimum Offer
$20.00 Member Price
, formerly: $26.00$24.00 Non-Members
SAVE $2.00
Plus tax
President's Choice
5x1.0 ea, $4.80/1ea
Low Stock
$6.00 Member Price
, formerly: $6.94 Non-Members
Plus tax
Everyday Essentials
1 ea, $6.94/1ea
$2.75 Member Price
, formerly: $3.29 Non-Members
Hot Kid
50 g, $6.58/100g
PC Optimum Offer

$5.50 Member Price
, formerly: $7.99$6.99 Non-Members
SAVE $1.00
Kelloggs
515 g, $1.36/100g
$5.50 Member Price
, formerly: $7.99$6.99 Non-Members
SAVE $1.00
Kelloggs
600 g, $1.17/100g

$5.50 Member Price
, formerly: $7.99$6.99 Non-Members
SAVE $1.00
Kelloggs
650 g, $1.08/100g
$3.50 Member Price
, formerly: $6.00 Non-Members
Plus tax
The Snack Factory
200 g, $3.00/100g
$10.99 Member Price
, formerly: $17.99$14.00 Non-Members
SAVE $3.99
Janes
450 g, $3.11/100g

$10.99 Member Price
, formerly: $17.99$14.00 Non-Members
SAVE $3.99
Janes
450 g, $3.11/100g
$3.00 Member Price
, formerly: $3.79$3.50 Non-Members
SAVE $0.29
Hot Kid
50 g, $7.00/100g
PC Optimum Offer
$3.50 Member Price
, formerly: $6.00 Non-Members
Plus tax
The Snack Factory
200 g, $3.00/100g
$5.50 Member Price
, formerly: $7.99$6.99 Non-Members
SAVE $1.00
Kelloggs
560 g, $1.25/100g

$5.50 Member Price
, formerly: $7.99$6.99 Non-Members
SAVE $1.00
Kelloggs
500 g, $1.40/100g
$10.99 Member Price
, formerly: $17.99$14.00 Non-Members
SAVE $3.99
Janes
545 g, $2.57/100g
$2.75 Member Price
, formerly: $3.29 Non-Members
Hot Kid
50 g, $6.58/100g
PC Optimum Offer
Low Stock
$3.50 Member Price
, formerly: $6.00 Non-Members
Plus tax
The Snack Factory
200 g, $3.00/100g
$5.50 Member Price
, formerly: $7.99$6.99 Non-Members
SAVE $1.00
Kelloggs
450 g, $1.55/100g

$10.99 Member Price
, formerly: $17.99$14.00 Non-Members
SAVE $3.99
Janes
590 g, $2.37/100g
$3.00 Member Price
, formerly: $3.79$3.50 Non-Members
SAVE $0.29
Hot Kid
60 g, $5.83/100g
PC Optimum Offer
$5.50 Member Price
, formerly: $7.99$6.99 Non-Members
SAVE $1.00
Kelloggs
525 g, $1.33/100g
$10.99 Member Price
, formerly: $17.99$14.00 Non-Members
SAVE $3.99
Janes
450 g, $3.11/100g
$3.00 Member Price
, formerly: $3.79$3.50 Non-Members
SAVE $0.29
Hot Kid
50 g, $7.00/100g
PC Optimum Offer
$5.50 Member Price
, formerly: $7.99$6.99 Non-Members
SAVE $1.00
Kelloggs
485 g, $1.44/100g
$2.75 Member Price
, formerly: $3.29 Non-Members
Hot Kid
50 g, $6.58/100g
PC Optimum Offer