Filters
Juice
Product availability and prices are subject to change based on offers available at pick-up or delivery time. Your total and receipt will reflect any changes.

sale: $3.29, formerly: $4.79
SAVE $1.50
Minute Maid
Berry Punch Cartons
10x200.0 ml, $0.16/100ml
sale: $2.99, formerly: $3.29
SAVE $0.30
Del Monte
Four Seasons Mango, Pineapple, Guava Exotic Drink
1 l, $0.30/100ml

sale: $5.00, formerly: $7.50
SAVE $2.50
Simply
Juice Orange With Calcium Orange Juice Bottle
1.36 l, $0.37/100ml
500 PC Optimum Points

sale: $4.50, formerly: $5.49
SAVE $0.99
Plus tax
Simply
Juice Peach Bottle
1.54 l, $0.29/100ml
sale: $4.25 MIN 2
, formerly: $5.29
President's Choice
100% Orange Juice Blend Boxes
8x200.0 ml, $0.33/100ml
sale: $3.75, formerly: $5.00
SAVE $1.25
Plus tax
Tropicana
Zero Sugar Pineapple Mango
1.36 l, $0.28/100ml

sale: $4.00 MIN 2
, formerly: $5.29
Rougemont
No Sugar Added Low Acid Mellow Apple Juice
2 l, $0.26/100ml

sale: $3.29, formerly: $4.79
SAVE $1.50
Five Alive
Juice Berry Citrus Cartons
8x200.0 ml, $0.21/100ml

sale: $3.50 MIN 2
, formerly: $3.99
PC Blue Menu
8-Vegetable Cocktail
1.89 l, $0.21/100ml

sale: $3.00 MIN 2
, formerly: $3.79
Plus tax
Fruite
Lemonade Lemon Lime
2 l, $0.19/100ml

sale: $5.00, formerly: $7.50
SAVE $2.50
Simply
Orange Juice with Pulp
1.36 l, $0.37/100ml
500 PC Optimum Points

sale: $3.50 MIN 2
, formerly: $3.99
President's Choice
8-Vegetable Cocktail
1.89 l, $0.21/100ml

sale: $5.00, formerly: $7.50
SAVE $2.50
Simply
Juice Apple Juice Bottle
1.54 l, $0.32/100ml
500 PC Optimum Points
Shop Categories
Bestsellers
Easily shop your favourite groceries and best-selling items.
sale: $5.00 MIN 2
, formerly: $5.49
Plus tax
Doritos
Nacho Cheese Flavoured Tortilla Chips
235 g, $2.34/100g
PC Optimum Offer

sale: $2.25, formerly: $3.00
SAVE $0.75
Prepared in CanadaNo Name
Pure White Vinegar Club Size
4 l, $0.06/100ml

sale: $3.00 MIN 2
, formerly: $3.49
Prepared in CanadaPC Organics
Organics Whole Cremini Mushrooms
227 g, $1.54/100g

sale: $3.00 MIN 2
, formerly: $3.49
Plus tax
Prepared in CanadaPresident's Choice
Original Flavour Kettle Cooked Potato Chips
200 g, $1.75/100g

sale: $2.00, formerly: $2.50
SAVE $0.50
Plus tax
Prepared in CanadaPresident's Choice
Sea Salt and Cracked Pepper Flavour Kettle Cooked Potato Chips
200 g, $1.00/100g
sale: $4.25, formerly: $5.00
SAVE $0.75
President's Choice
Pulp-Free 100% Orange Juice
1.36 l, $0.31/100ml

sale: $3.50 MIN 2
, formerly: $3.99
Prepared in CanadaWonder
THIN Sandwich White Bread
675 g, $0.59/100g

sale: $3.75 MIN 2
, formerly: $3.99
Prepared in CanadaNo Name
Pasteurized Cream Cheese
250 g, $1.60/100g

sale: $1.39, formerly: $2.00
SAVE $0.61
Prepared in CanadaNo Name
Chicken Broth Reduced Sodium
900 ml, $0.15/100ml

sale: $3.29, formerly: $4.49
SAVE $1.20
Prepared in CanadaGay Lea
Sour Cream, Regular 14%
500 ml, $0.66/100ml

sale: $4.99, formerly: $6.50
SAVE $1.51
Prepared in CanadaBlack Diamond
Old Cheddar Cheese Bar
400 g, $1.25/100g


























































---market---fresh-meals/1_hot-meals.png)



























































