Filters
Juice
Product availability and prices are subject to change based on offers available at pick-up or delivery time. Your total and receipt will reflect any changes.

sale: $1.99, formerly: $2.79
SAVE $0.80
Oasis
HydraFruit Watermelon Apple Fruit Juice
960 ml, $0.21/100ml
sale: $2.99, formerly: $3.29
SAVE $0.30
Del Monte
Lychee Strawberry Exotic Drink
1 l, $0.30/100ml
sale: $2.99, formerly: $3.29
SAVE $0.30
Del Monte
Four Seasons Mango, Pineapple, Guava Exotic Drink
1 l, $0.30/100ml

sale: $1.99, formerly: $2.79
SAVE $0.80
Oasis
HydraFruit Blueberry Pomegranate Fruit Juice
960 ml, $0.21/100ml
sale: $2.99, formerly: $3.29
SAVE $0.30
Del Monte
Dragon Fruit Raspberry Exotic Drink
1 l, $0.30/100ml
sale: $3.79, formerly: $3.99
SAVE $0.20
Plus tax
Fruitopia
Fruit Juice Blueberry Watermelon Wisdom Gable top
1.75 l, $0.22/100ml

sale: $1.99, formerly: $2.79
SAVE $0.80
Oasis
HydraFruit Peach Beverage
960 ml, $0.21/100ml
sale: $1.25, formerly: $1.79
SAVE $0.54
Real Lemon
Realime Single Strength Lime Juice
125 ml, $1.00/100ml

sale: $3.29, formerly: $4.79
SAVE $1.50
Minute Maid
Apple Juice Cartons
8x200.0 ml, $0.21/100ml

sale: $4.50, formerly: $5.49
SAVE $0.99
Plus tax
Simply
Lemonade Bottle
1.54 l, $0.29/100ml
sale: $1.99, formerly: $2.79
SAVE $0.80
Oasis
HydraFruit Strawberry Banana Fruit Juice
960 ml, $0.21/100ml

sale: $4.25 MIN 2
, formerly: $4.79
Allen's
Pure Apple Juice Low Acid
1.89 l, $0.25/100ml

sale: $3.29, formerly: $4.79
SAVE $1.50
Minute Maid
Fruit Punch Cartons
10x200.0 ml, $0.16/100ml

sale: $3.00 MIN 2
, formerly: $3.79
Plus tax
Fruite
Limited Edition Cotton Candy Grape
2 l, $0.19/100ml

sale: $3.29, formerly: $4.79
SAVE $1.50
Five Alive
Juice Citrus Cartons
8x200.0 ml, $0.21/100ml

sale: $4.50, formerly: $5.49
SAVE $0.99
Plus tax
Simply
Lemonade with Raspberry
1.54 l, $0.29/100ml
Shop Categories
Bestsellers
Easily shop your favourite groceries and best-selling items.

sale: $3.50 MIN 2
, formerly: $3.99
Prepared in CanadaPresident's Choice
Natural Spring Water 24 Pack
24x500.0 ml, $0.03/100ml

sale: $1.25, formerly: $2.25
SAVE $1.00
Prepared in CanadaGreen Giant
Peaches & Cream Corn
341 ml, $0.37/100ml

sale: $3.00 MIN 2
, formerly: $3.49
Plus tax
Prepared in CanadaPresident's Choice
Barbecue Flavour Kettle Cooked Potato Chips
200 g, $1.75/100g

sale: $3.50, formerly: $5.10
SAVE $1.60
Prepared in CanadaNeilson
35% Whipping Cream
473 ml, $0.74/100ml

sale: $4.50 MIN 2
, formerly: $5.29
Plus tax
Prepared in CanadaLay's
Classic potato chips
235 g, $2.25/100g
PC Optimum Offer

sale: $3.00 MIN 2
, formerly: $3.49
Prepared in CanadaPC Organics
Organics Whole Cremini Mushrooms
227 g, $1.54/100g
sale: $7.00, formerly: $9.00
SAVE $2.00
Plus tax
Subscribe & EarnPresident's Choice
Max Strength and Thickness Paper Towels 3=6 Rolls
3x98.0 ea, $7.00/1ea
sale: $1.50 MIN 2
, formerly: $1.79
President's Choice
White Cheddar Deluxe Macaroni and Cheese Dinner
200 g, $0.90/100g

sale: $1.66 MIN 3
, formerly: $1.99
Prepared in CanadaKraft
Original Macaroni And Cheese Dinner
200 g, $1.00/100g

sale: $5.00 MIN 2
, formerly: $5.49
Plus tax
Prepared in CanadaTostitos
Rounds Tortilla Chips
295 g, $1.86/100g
PC Optimum Offer
sale: $5.00 MIN 2
, formerly: $5.49
Plus tax
Doritos
Nacho Cheese Flavoured Tortilla Chips
235 g, $2.34/100g
PC Optimum Offer

























































---market---fresh-meals/1_hot-meals.png)



























































