Filters
Cats
Product availability and prices are subject to change based on offers available at pick-up or delivery time. Your total and receipt will reflect any changes.
sale: $22.99, formerly: $23.99
SAVE $1.00
Plus tax
Catit
Go Natural Pea Husk Clumping Cat Litter Vanilla-Scented
5.6 kg, $0.41/100g
Low Stock
Low Stock
Low Stock
$12.99
Plus tax
BONKERS
Count Underoo Mcgoo Squeaky & Plush Dog Toy for Playtime, Green
1 ea, $12.99/1ea
Low Stock
Out of Stock

$16.00
Plus tax
No Name
3-Flavour Mix Cat Food, Chicken, Turkey & Seafood
4 kg, $0.40/100g
Low Stock

sale: $3.25 MIN 2
, formerly: $3.49
Plus tax
Temptations
All Natural Free Range Chicken Flavour Adult Cat Treats
160 g, $2.18/100g
Low Stock
sale: $19.99, formerly: $20.99
SAVE $1.00
Plus tax
Sheba
BISTRO PERFECT PORTIONS Adult Wet Cat Food Cuts in Gravy Chicken in Alfredo Sauce Entrée and Salmon in Creamy Sauce Entrée Variety Pack (12)
900 g, $2.22/100g
Out of Stock
sale: $10.99, formerly: $11.99
SAVE $1.00
Plus tax
Blue Buffalo
Bursts Chicken Cat Treats
340 g, $3.23/100g
Low Stock
sale: $10.99, formerly: $11.99
SAVE $1.00
Plus tax
Blue Buffalo
Bursts Seafood Cat Treats
340 g, $3.23/100g
sale: $10.99, formerly: $11.49
SAVE $0.50
Plus tax
Purina
Cat Chow Complete Dry Cat Food Real Chicken
2 kg, $0.55/100g
Low Stock
sale: $10.99, formerly: $11.49
SAVE $0.50
Plus tax
Purina
Cat Chow Indoor Dry Cat Food Real Chicken
1.6 kg, $0.69/100g
sale: $10.99, formerly: $11.49
SAVE $0.50
Plus tax
Purina
Cat Chow Naturals Dry Cat Food Real Chicken and Turkey
1.42 kg, $0.77/100g
Shop Categories
Bestsellers
Easily shop your favourite groceries and best-selling items.

sale: $2.25, formerly: $3.00
SAVE $0.75
Prepared in CanadaNo Name
Pure White Vinegar Club Size
4 l, $0.06/100ml

sale: $1.25, formerly: $2.25
SAVE $1.00
Prepared in CanadaGreen Giant
Peaches & Cream Corn
341 ml, $0.37/100ml
sale: $5.00 MIN 2
, formerly: $5.49
Plus tax
Doritos
Nacho Cheese Flavoured Tortilla Chips
235 g, $2.34/100g
PC Optimum Offer

sale: $4.00 MIN 2
, formerly: $4.50
Prepared in CanadaZiggy's
Smoked Black Forest Ham Slices
175 g, $2.57/100g

sale: $3.00 MIN 2
, formerly: $3.49
Plus tax
Prepared in CanadaPresident's Choice
Barbecue Flavour Kettle Cooked Potato Chips
200 g, $1.75/100g

sale: $4.99, formerly: $6.50
SAVE $1.51
Prepared in CanadaBlack Diamond
Marble Cheddar Cheese Bar
400 g, $1.25/100g


























































---market---fresh-meals/1_hot-meals.png)



























































