Filters
Household Cleaners
Product availability and prices are subject to change based on offers available at pick-up or delivery time. Your total and receipt will reflect any changes.
Low Stock
sale: $6.00 MIN 2
, formerly: $6.99
Plus tax
Lysol
All Purpose Cleaner Trigger - Brand New Day™ Mango & Hibiscus
950 ml, $0.74/100ml
sale: $5.00 MIN 2
, formerly: $5.99
Plus tax
Lysol
All Purpose Cleaner, Pour, Orange, Multi Surface Cleaner
1.2 l, $0.50/100ml

sale: $4.50, formerly: $4.99
SAVE $0.49
Plus tax
Nature Clean
Multi Surface Cleaner, Lavender Tea Tree
740 ml, $0.61/100ml
sale: $5.00 MIN 2
, formerly: $5.99
Plus tax
Lysol
All Purpose Cleaner Mango & Hibiscus
1.2 l, $0.50/100ml

sale: $4.50, formerly: $4.99
SAVE $0.49
Plus tax
Nature Clean
Glass Cleaner
740 ml, $0.61/100ml
sale: $20.00, formerly: $20.99
SAVE $0.99
Plus tax
Lysol
Disinfecting Wipes Value Pack
3x110.0 ea, $0.06/1ea

sale: $5.00, formerly: $5.49
SAVE $0.49
Plus tax
Allen's
Lavender-Scented Cleaning Vinegar Spray
950 ml, $0.53/100ml
sale: $6.00 MIN 2
, formerly: $6.99
Plus tax
Lysol
Disinfectant Spray, Spring Waterfall, Disinfect and Eliminate Odours on Hard Surfaces & Fabrics
350 g, $2.00/100g
Shop Categories
Bestsellers
Easily shop your favourite groceries and best-selling items.
sale: $1.50 MIN 2
, formerly: $1.79
President's Choice
White Cheddar Deluxe Macaroni and Cheese Dinner
200 g, $0.90/100g

sale: $4.75, formerly: $5.00
SAVE $0.25
Prepared in CanadaPhiladelphia
Original Brick Cream Cheese
250 g, $1.90/100g

sale: $1.66 MIN 3
, formerly: $2.00
Prepared in CanadaPresident's Choice
Natural Spring Water
4 l, $0.05/100ml

sale: $1.39, formerly: $2.00
SAVE $0.61
Prepared in CanadaNo Name
Chicken Broth Reduced Sodium
900 ml, $0.15/100ml

sale: $3.50, formerly: $4.24
SAVE $0.74
Prepared in CanadaNeilson
10% Half & Half Cream
1 l, $0.35/100ml

sale: $3.00 MIN 2
, formerly: $3.49
Plus tax
Prepared in CanadaPresident's Choice
Barbecue Flavour Kettle Cooked Potato Chips
200 g, $1.75/100g

sale: $3.00 MIN 2
, formerly: $3.49
Plus tax
Prepared in CanadaPresident's Choice
Original Flavour Kettle Cooked Potato Chips
200 g, $1.75/100g

sale: $4.50 MIN 2
, formerly: $5.29
Plus tax
Prepared in CanadaLay's
Classic potato chips
235 g, $2.25/100g
PC Optimum Offer
sale: $4.25, formerly: $5.00
SAVE $0.75
President's Choice
Pulp-Free 100% Orange Juice
1.36 l, $0.31/100ml

sale: $4.99, formerly: $6.50
SAVE $1.51
Prepared in CanadaBlack Diamond
Old Cheddar Cheese Bar
400 g, $1.25/100g

sale: $5.00 MIN 2
, formerly: $5.49
Plus tax
Prepared in CanadaTostitos
Rounds Tortilla Chips
295 g, $1.86/100g
PC Optimum Offer



















































---market---fresh-meals/1_hot-meals.png)


























































