Filters
Party Supplies
Product availability and prices are subject to change based on offers available at pick-up or delivery time. Your total and receipt will reflect any changes.
sale: $2.30, formerly: $3.50
SAVE $1.20
Plus tax
9 Inch Minnie Mouse Balloon
1 ea, $2.30/1ea
Out of Stock
sale: $2.30, formerly: $3.50
SAVE $1.20
Plus tax
9 Inch Happy Birthday Dots of Color A15
1 ea, $2.30/1ea
Low Stock
sale: $3.00, formerly: $4.50
SAVE $1.50
Plus tax
MiniShape Pooh Full Body A30
1 ea, $3.00/1ea
Out of Stock
sale: $3.00, formerly: $4.50
SAVE $1.50
Plus tax
MiniShape Champagne Bottle A30
1 ea, $3.00/1ea
Low Stock
sale: $1.30, formerly: $2.00
SAVE $0.70
Plus tax
Unique
12" Latex Balloons, 10ct - Assorted
10x1.0 ea, $0.13/1ea
Out of Stock
sale: $1.00, formerly: $1.50
SAVE $0.50
Plus tax
12" Latex Balloons, 10ct - Bubblegum Pink
10x1.0 ea, $0.10/1ea
Out of Stock
sale: $1.00, formerly: $1.25
SAVE $0.25
Plus tax
Unique
12" Latex Balloons, 10ct - White
10x1.0 ea, $0.10/1ea
Out of Stock
Out of Stock
sale: $2.00, formerly: $3.00
SAVE $1.00
Plus tax
Unique
Color Flame Birthday Candles & Holders, 10ct
10x10.0 ea, $0.20/1ea
sale: $1.30, formerly: $2.00
SAVE $0.70
Plus tax
Fun Happy Birthday 12" Latex Balloons, 8ct
8x1.0 ea, $0.16/1ea
Out of Stock
Shop Categories
Bestsellers
Easily shop your favourite groceries and best-selling items.

sale: $3.50, formerly: $4.75
SAVE $1.25
Prepared in CanadaCAVENDISH FARMS
FlavourCrisp Classic Fries
750 g, $0.47/100g

sale: $4.50 MIN 2
, formerly: $5.29
Plus tax
Prepared in CanadaLay's
Classic potato chips
235 g, $2.25/100g
PC Optimum Offer

sale: $3.75 MIN 2
, formerly: $4.29
Prepared in CanadaD'Italiano
Thick Slice Original White Bread
675 g, $0.64/100g

sale: $6.50, formerly: $7.50
SAVE $1.00
Prepared in CanadaPresident's Choice
Pulp Free Orange Juice
2.5 l, $0.26/100ml

sale: $3.75 MIN 2
, formerly: $4.29
Prepared in CanadaD'Italiano
Gusto! Brioche Style Buns
520 g, $0.83/100g
sale: $2.00, formerly:
Limit 6, after limit $3.00
Plus tax
Hit of the MonthPresident's Choice
Sea Salt and Cracked Pepper Flavour Kettle Cooked Potato Chips
200 g, $1.50/100g

sale: $3.75 MIN 2
, formerly: $3.99
Prepared in CanadaNo Name
Pasteurized Cream Cheese
250 g, $1.60/100g


















































---market---fresh-meals/1_hot-meals.png)



























































