Toys, Games & Party Supplies
Filters
Toys, Games & Party Supplies
Product availability and prices are subject to change based on offers available at pick-up or delivery time. Your total and receipt will reflect any changes.
sale: $0.70, formerly: $1.00
SAVE $0.30
Plus tax
Unique
Diamond Dot Birthday Candles, 20ct
1 ea, $0.70/1ea
sale: $0.70, formerly: $1.00
SAVE $0.30
Plus tax
Unique
Multicolor Spiral Birthday Candles, 24ct
1 ea, $0.70/1ea
sale: $0.70, formerly: $1.00
SAVE $0.30
Plus tax
Unique
Number 3 Deluxe Birthday Candle
1 ea, $0.70/1ea
Low Stock
sale: $1.30, formerly: $2.00
SAVE $0.70
Plus tax
Mini Gold Number 1 Pick Birthday Candle
1 ea, $1.30/1ea
sale: $12.00, formerly: $16.00
SAVE $4.00
Plus tax
Mattel
Disney And Pixar Toy Story Figure Assortment
1 ea, $12.00/1ea
sale: $1.30, formerly: $2.00
SAVE $0.70
Plus tax
Mini Gold Number 2 Pick Birthday Candle
1 ea, $1.30/1ea
sale: $1.30, formerly: $2.00
SAVE $0.70
Plus tax
Mini Gold Number 0 Pick Birthday Candle
1 ea, $1.30/1ea
sale: $1.30, formerly: $2.00
SAVE $0.70
Plus tax
Mini Gold Number 3 Pick Birthday Candle
1 ea, $1.30/1ea
Shop Categories
Bestsellers
Easily shop your favourite groceries and best-selling items.

sale: $4.75, formerly: $5.00
SAVE $0.25
Prepared in CanadaPhiladelphia
Original Brick Cream Cheese
250 g, $1.90/100g
sale: $4.25, formerly: $5.00
SAVE $0.75
President's Choice
Pulp-Free 100% Orange Juice
1.36 l, $0.31/100ml

sale: $1.66 MIN 3
, formerly: $1.99
Prepared in CanadaKraft
Original Macaroni And Cheese Dinner
200 g, $1.00/100g
sale: $1.50 MIN 2
, formerly: $1.79
President's Choice
White Cheddar Deluxe Macaroni and Cheese Dinner
200 g, $0.90/100g

sale: 2 FOR $8.00
, formerly: $5.49
Plus tax
Prepared in CanadaTostitos
Rounds Tortilla Chips
295 g, $1.86/100g
sale: 2 FOR $8.00
, formerly: $5.49
Plus tax
Doritos
Nacho Cheese Flavoured Tortilla Chips
235 g, $2.34/100g
PC Optimum Offer

sale: $3.00, formerly: $3.99
SAVE $0.99
Prepared in CanadaLantic
Natural Dark Brown Sugar
1 kg, $0.30/100g
sale: $2.00, formerly:
Limit 6, after limit $3.00
Plus tax
Hit of the MonthPresident's Choice
Barbecue Flavour Kettle Cooked Potato Chips
200 g, $1.50/100g


















































---market---fresh-meals/1_hot-meals.png)



























































