Toys, Games & Party Supplies
Filters
Toys, Games & Party Supplies
Product availability and prices are subject to change based on offers available at pick-up or delivery time. Your total and receipt will reflect any changes.
sale: $0.70, formerly: $1.00
SAVE $0.30
Plus tax
Unique
Diamond Dot Birthday Candles, 20ct
1 ea, $0.70/1ea
sale: $0.70, formerly: $1.00
SAVE $0.30
Plus tax
Unique
Multicolor Spiral Birthday Candles, 24ct
1 ea, $0.70/1ea
sale: $0.70, formerly: $1.00
SAVE $0.30
Plus tax
Unique
Number 3 Deluxe Birthday Candle
1 ea, $0.70/1ea
Low Stock
sale: $1.30, formerly: $2.00
SAVE $0.70
Plus tax
Mini Gold Number 1 Pick Birthday Candle
1 ea, $1.30/1ea
sale: $12.00, formerly: $16.00
SAVE $4.00
Plus tax
Mattel
Disney And Pixar Toy Story Figure Assortment
1 ea, $12.00/1ea
sale: $1.30, formerly: $2.00
SAVE $0.70
Plus tax
Mini Gold Number 2 Pick Birthday Candle
1 ea, $1.30/1ea
sale: $1.30, formerly: $2.00
SAVE $0.70
Plus tax
Mini Gold Number 0 Pick Birthday Candle
1 ea, $1.30/1ea
sale: $1.30, formerly: $2.00
SAVE $0.70
Plus tax
Mini Gold Number 3 Pick Birthday Candle
1 ea, $1.30/1ea
Shop Categories
Bestsellers
Easily shop your favourite groceries and best-selling items.

sale: 2 FOR $8.00
, formerly: $5.49
Plus tax
Prepared in CanadaTostitos
Rounds Tortilla Chips
295 g, $1.86/100g

sale: $3.50 MIN 2
, formerly: $3.99
Prepared in CanadaWonder
THIN Sandwich White Bread
675 g, $0.59/100g

sale: $3.50 MIN 2
, formerly: $3.99
Prepared in CanadaWonder
White Hamburger Buns 8pk
8x47.25 g, $1.06/100g
sale: $2.00, formerly:
Limit 6, after limit $3.00
Plus tax
Hit of the MonthPresident's Choice
Original Flavour Kettle Cooked Potato Chips
200 g, $1.50/100g


















































---market---fresh-meals/1_hot-meals.png)



























































