Men's Razor's & Refills
Product availability and prices are subject to change based on offers available at pick-up or delivery time. Your total and receipt will reflect any changes.
sale: $10.49, formerly: $13.99
SAVE $3.50
Plus tax
Gillette
Men’s Disposable Razors, 3 Count
3 ea, $3.50/1ea
Low Stock
sale: $29.59, formerly: $36.99
SAVE $7.40
Plus tax
Gillette
Razor Blades for Men, 8ct Razor Blade Refills
8 ea, $3.70/1ea
Low Stock
sale: $20.79, formerly: $25.99
SAVE $5.20
Plus tax
Gillette
Sensitive Men's Disposable Razor, 12 Razors
12 ea, $1.73/1ea
Low Stock
sale: $47.19, formerly: $58.99
SAVE $11.80
Plus tax
Gillette
Razor Blades for Men, 12ct Razor Blade Refills
12 ea, $3.93/1ea
sale: $33.19, formerly: $41.49
SAVE $8.30
Plus tax
Gillette
ProGlide Razor for Men, Handle + 6 Blade Refills
1 ea, $33.19/1ea
sale: $22.39, formerly: $27.99
SAVE $5.60
Plus tax
Gillette
Labs with Exfoliating Bar Razor Handle, 1 Refill, 1 Stand
1 ea, $22.39/1ea
sale: $19.99, formerly: $23.49
SAVE $3.50
Plus tax
Schick
Wilkinson Sword Double Edge Men’s Safety Razor, 1 Handle and 5 Refills
6 ea, $3.33/1ea
Low Stock
sale: $57.59, formerly: $71.99
SAVE $14.40
Plus tax
Gillette
ProGlide Razor Refills for Men, 12 Razor Cartridges for FlexBall Razor Handle, 5-Blade Razor Blades, Precision Trimmer for Men
12 ea, $4.80/1ea
Low Stock
sale: $43.99, formerly: $54.99
SAVE $11.00
Plus tax
Gillette
ProGlide Shield Razor for Men, 8 Razor Refills, 5 Blade Mens’s Razor with Precision Trimmer
8 ea, $5.50/1ea
Low Stock
sale: $35.19, formerly: $43.99
SAVE $8.80
Plus tax
Gillette
All Purpose Styler: Beard Trimmer, Fusion Razor & Edger for Men
1 ea, $35.19/1ea
sale: $23.19, formerly: $28.99
SAVE $5.80
Plus tax
Gillette
Intimate Pubic Hair Razor for Men, Men’s Pubic Razor for Manscaping, Gentle and Easy to Use, Designed For Pubic Hair, 1 Razor Handle, 2 Razor Blade Refills
1 ea, $23.19/1ea
Low Stock
sale: $43.99, formerly: $54.99
SAVE $11.00
Plus tax
Gillette
ProGlide Chill Razor Blades for men, 8 Blade Refills
8 ea, $5.50/1ea
Low Stock
Shop Categories
Bestsellers
Easily shop your favourite groceries and best-selling items.

sale: $1.66 MIN 3
, formerly: $1.99
Prepared in CanadaKraft
Original Macaroni And Cheese Dinner
200 g, $1.00/100g

sale: $5.00 MIN 2
, formerly: $5.49
Plus tax
Prepared in CanadaTostitos
Rounds Tortilla Chips
295 g, $1.86/100g
PC Optimum Offer

sale: $1.39, formerly: $2.00
SAVE $0.61
Prepared in CanadaNo Name
Chicken Broth Reduced Sodium
900 ml, $0.15/100ml

sale: $3.00 MIN 2
, formerly: $3.49
Plus tax
Prepared in CanadaPresident's Choice
Sea Salt and Malt Vinegar Flavour Kettle Cooked Potato Chips
200 g, $1.75/100g
sale: $4.25, formerly: $5.00
SAVE $0.75
President's Choice
Pulp-Free 100% Orange Juice
1.36 l, $0.31/100ml
sale: $5.00 MIN 2
, formerly: $5.49
Plus tax
Doritos
Nacho Cheese Flavoured Tortilla Chips
235 g, $2.34/100g
PC Optimum Offer

sale: $3.50 MIN 2
, formerly: $3.99
Prepared in CanadaWonder
THIN Sandwich White Bread
675 g, $0.59/100g

sale: $3.75 MIN 2
, formerly: $3.99
Prepared in CanadaNo Name
Pasteurized Cream Cheese
250 g, $1.60/100g


















































---market---fresh-meals/1_hot-meals.png)



























































