Baby
Product availability and prices are subject to change based on offers available at pick-up or delivery time. Your total and receipt will reflect any changes.
sale: $6.00 MIN 2
, formerly: $8.00
Plus tax
Joe Fresh
Baby Boys' Harem Pant
1 ea, $8.00/1ea
+ More Options
sale: $6.00 MIN 2
, formerly: $8.00
Plus tax
Joe Fresh
Baby Printed T-Shirt
1 ea, $8.00/1ea
+ More Options
Shop Categories
Bestsellers
Easily shop your favourite groceries and best-selling items.

sale: $4.00 MIN 2
, formerly: $4.50
Prepared in CanadaZiggy's
Smoked Black Forest Ham Slices
175 g, $2.57/100g

sale: $3.75 MIN 2
, formerly: $3.99
Prepared in CanadaNo Name
Pasteurized Cream Cheese
250 g, $1.60/100g

sale: $4.75 MIN 2
, formerly: $5.49
Prepared in CanadaCAVENDISH FARMS
FlavourCrisp Classic Fries
750 g, $0.73/100g

sale: $4.75, formerly: $5.00
SAVE $0.25
Prepared in CanadaPhiladelphia
Original Brick Cream Cheese
250 g, $1.90/100g


















































---market---fresh-meals/1_hot-meals.png)



























































