Filters
Baby Girl
Product availability and prices are subject to change based on offers available at pick-up or delivery time. Your total and receipt will reflect any changes.
sale: $6.00 MIN 2
, formerly: $8.00
Plus tax
Joe Fresh
Baby Girls' Graphic Long Sleeve Bodysuit
1 ea, $8.00/1ea
+ More Options
sale: $6.00 MIN 2
, formerly: $8.00
Plus tax
Joe Fresh
Baby Girls' Printed Long Sleeve Top
1 ea, $8.00/1ea
sale: $6.00 MIN 2
, formerly: $8.00
Plus tax
Joe Fresh
Baby Girls' Graphic Bodysuit
1 ea, $8.00/1ea
+ More Options
sale: $6.00 MIN 2
, formerly: $8.00
Plus tax
Joe Fresh
Baby Girls’ Ribbed Long Sleeve Top
1 ea, $8.00/1ea
sale: $6.00 MIN 2
, formerly: $8.00
Plus tax
Joe Fresh
Baby Girls' Ribbed Long Sleeve Top
1 ea, $8.00/1ea
sale: $6.00 MIN 2
, formerly: $8.00
Plus tax
Joe Fresh
Baby Girls' Printed Long Sleeve Bodysuit
1 ea, $8.00/1ea
+ More Options
+ More Options
+ More Options
Shop Categories
Bestsellers
Easily shop your favourite groceries and best-selling items.

sale: $3.50 MIN 2
, formerly: $3.99
Prepared in CanadaPresident's Choice
Natural Spring Water 24 Pack
24x500.0 ml, $0.03/100ml

sale: $3.50, formerly: $4.24
SAVE $0.74
Prepared in CanadaNeilson
10% Half & Half Cream
1 l, $0.35/100ml

sale: $4.75 MIN 2
, formerly: $5.49
Prepared in CanadaCAVENDISH FARMS
FlavourCrisp Classic Fries
750 g, $0.73/100g

sale: $2.00, formerly: $2.50
SAVE $0.50
Plus tax
Prepared in CanadaPresident's Choice
Sea Salt and Cracked Pepper Flavour Kettle Cooked Potato Chips
200 g, $1.00/100g

sale: $4.50 MIN 2
, formerly: $5.29
Plus tax
Prepared in CanadaLay's
Classic potato chips
235 g, $2.25/100g
PC Optimum Offer

sale: $3.00 MIN 2
, formerly: $3.49
Plus tax
Prepared in CanadaPresident's Choice
Original Flavour Kettle Cooked Potato Chips
200 g, $1.75/100g
sale: $4.25, formerly: $5.00
SAVE $0.75
President's Choice
Pulp-Free 100% Orange Juice
1.36 l, $0.31/100ml

sale: $4.99, formerly: $6.50
SAVE $1.51
Prepared in CanadaBlack Diamond
Old Cheddar Cheese Bar
400 g, $1.25/100g

sale: $3.50 MIN 2
, formerly: $3.99
Prepared in CanadaWonder
White Hamburger Buns 8pk
8x47.25 g, $1.06/100g


















































---market---fresh-meals/1_hot-meals.png)



























































