Baby
Product availability and prices are subject to change based on offers available at pick-up or delivery time. Your total and receipt will reflect any changes.
sale: $6.00 MIN 2
, formerly: $8.00
Plus tax
Joe Fresh
Baby Girls' Graphic Long Sleeve Bodysuit
1 ea, $8.00/1ea
+ More Options
sale: $6.00 MIN 2
, formerly: $8.00
Plus tax
Joe Fresh
Baby Girls' Printed Long Sleeve Top
1 ea, $8.00/1ea
+ More Options
sale: $6.00 MIN 2
, formerly: $8.00
Plus tax
Joe Fresh
Baby Boys' Printed Long Sleeve Top
1 ea, $8.00/1ea
sale: $6.00 MIN 2
, formerly: $8.00
Plus tax
Joe Fresh
Baby Girls' Graphic Bodysuit
1 ea, $8.00/1ea
sale: $6.00 MIN 2
, formerly: $8.00
Plus tax
Joe Fresh
Baby Boys' Graphic Long Sleeve Top
1 ea, $8.00/1ea
+ More Options
sale: $6.00 MIN 2
, formerly: $8.00
Plus tax
Joe Fresh
Baby Boys' Graphic Long Sleeve Bodysuit
1 ea, $8.00/1ea
+ More Options
sale: $6.00 MIN 2
, formerly: $8.00
Plus tax
Joe Fresh
Baby Girls’ Ribbed Long Sleeve Top
1 ea, $8.00/1ea
sale: $6.00 MIN 2
, formerly: $8.00
Plus tax
Joe Fresh
Baby Boys' Graphic Long Sleeve Bodysuit
1 ea, $8.00/1ea
sale: $6.00 MIN 2
, formerly: $8.00
Plus tax
Joe Fresh
Baby Girls' Ribbed Long Sleeve Top
1 ea, $8.00/1ea
sale: $6.00 MIN 2
, formerly: $8.00
Plus tax
Joe Fresh
Baby Boys' Printed Long Sleeve Bodysuit
1 ea, $8.00/1ea
Shop Categories
Bestsellers
Easily shop your favourite groceries and best-selling items.

sale: $3.50, formerly: $4.24
SAVE $0.74
Prepared in CanadaNeilson
10% Half & Half Cream
1 l, $0.35/100ml

sale: $4.99, formerly: $6.50
SAVE $1.51
Prepared in CanadaBlack Diamond
Marble Cheddar Cheese Bar
400 g, $1.25/100g

sale: $3.75 MIN 2
, formerly: $3.99
Prepared in CanadaNo Name
Pasteurized Cream Cheese
250 g, $1.60/100g
sale: $5.00 MIN 2
, formerly: $5.49
Plus tax
Doritos
Nacho Cheese Flavoured Tortilla Chips
235 g, $2.34/100g
PC Optimum Offer
sale: $7.00, formerly: $9.00
SAVE $2.00
Plus tax
Subscribe & EarnPresident's Choice
Max Strength and Thickness Paper Towels 3=6 Rolls
3x98.0 ea, $7.00/1ea

sale: $1.66 MIN 3
, formerly: $2.00
Prepared in CanadaPresident's Choice
Natural Spring Water
4 l, $0.05/100ml
sale: $4.25, formerly: $5.00
SAVE $0.75
President's Choice
Pulp-Free 100% Orange Juice
1.36 l, $0.31/100ml

sale: $4.75, formerly: $5.00
SAVE $0.25
Prepared in CanadaPhiladelphia
Original Brick Cream Cheese
250 g, $1.90/100g

sale: $4.00 MIN 2
, formerly: $4.50
Prepared in CanadaZiggy's
Smoked Black Forest Ham Slices
175 g, $2.57/100g


















































---market---fresh-meals/1_hot-meals.png)



























































