Garbage & Recycling
Product availability and prices are subject to change based on offers available at pick-up or delivery time. Your total and receipt will reflect any changes.

sale: $11.00, formerly: $14.99
SAVE $3.99
Plus tax
Prepared in Canada
Glad
Clear Garbage Bags - Extra-Large 135 Litres
20 ea, $0.55/1ea

sale: $11.00, formerly: $14.99
SAVE $3.99
Plus tax
Prepared in Canada
Glad
Black Garbage Bags - Extra-Large 135 Litres
20 ea, $0.55/1ea

sale: $11.00, formerly: $13.99
SAVE $2.99
Plus tax
Prepared in Canada
Glad
Black Garbage Bags - Large 90 Litres
30 ea, $0.37/1ea

sale: $11.00, formerly: $14.99
SAVE $3.99
Plus tax
Prepared in Canada
Glad
Black Garbage Bags - Large 90 Litres - ForceFlex, Drawstring
24 ea, $0.46/1ea

sale: $11.00, formerly: $13.99
SAVE $2.99
Plus tax
Prepared in Canada
Glad
Black Garbage Bags - Regular 74 Litres
40 ea, $0.28/1ea
Shop Categories
Bestsellers
Easily shop your favourite groceries and best-selling items.

sale: $4.75 MIN 2
, formerly: $5.49
Prepared in CanadaCAVENDISH FARMS
FlavourCrisp Classic Fries
750 g, $0.73/100g

sale: $5.00 MIN 2
, formerly: $5.49
Plus tax
Prepared in CanadaTostitos
Rounds Tortilla Chips
295 g, $1.86/100g
PC Optimum Offer














---market---fresh-meals/1_hot-meals.png)



























































