Filters
Light Bulbs
Product availability and prices are subject to change based on offers available at pick-up or delivery time. Your total and receipt will reflect any changes.
$17.00
Plus tax, eco fees apply
Sylvania
Truwave Technology G25 Frosted Bulbs Soft White Led 40 W
2 ea, $8.50/1ea
$13.00
Plus tax, eco fees apply
Sylvania
Truwave Technology St19 Clear Bulb Soft White Led 60 W
1 ea, $13.00/1ea
$22.00
Plus tax, eco fees apply
Sylvania
Indoor Outdoor B10 Bulbs Crystal Led Soft White 40 W
2 ea, $11.00/1ea
$11.00
Plus tax, eco fees apply
Sylvania
St19 Clear Bulbs Soft White Led 40 W
1 ea, $11.00/1ea
Out of Stock
$7.00
Plus tax, eco fees apply
Sylvania
A15 Double Life Appliance 40W Light Bulbs, Clear
2 ea, $7.00/1ea
Shop Categories
Bestsellers
Easily shop your favourite groceries and best-selling items.

sale: $3.50, formerly: $4.24
SAVE $0.74
Prepared in CanadaNeilson
10% Half & Half Cream
1 l, $0.35/100ml

sale: $4.75 MIN 2
, formerly: $5.49
Prepared in CanadaCAVENDISH FARMS
FlavourCrisp Classic Fries
750 g, $0.73/100g

sale: $3.50 MIN 2
, formerly: $3.99
Prepared in CanadaPresident's Choice
Natural Spring Water 24 Pack
24x500.0 ml, $0.03/100ml

sale: $3.75 MIN 2
, formerly: $3.99
Prepared in CanadaNo Name
Pasteurized Cream Cheese
250 g, $1.60/100g

sale: $4.99, formerly: $6.50
SAVE $1.51
Prepared in CanadaBlack Diamond
Marble Cheddar Cheese Bar
400 g, $1.25/100g

sale: $3.00 MIN 2
, formerly: $3.49
Plus tax
Prepared in CanadaPresident's Choice
Original Flavour Kettle Cooked Potato Chips
200 g, $1.75/100g

sale: $1.25, formerly: $2.25
SAVE $1.00
Prepared in CanadaGreen Giant
Peaches & Cream Corn
341 ml, $0.37/100ml


















































---market---fresh-meals/1_hot-meals.png)



























































