Hand Dish
Product availability and prices are subject to change based on offers available at pick-up or delivery time. Your total and receipt will reflect any changes.
sale: $3.50, formerly: $4.00
SAVE $0.50
Plus tax
Dawn
Ultra Oxi Dish Soap, Dishwashing Liquid, Lemon Scent
431 ml, $0.81/100ml

$8.49
Plus tax
Nature Clean
Dish Washing Liquid, Lavender & Tea Tree
1.5 l, $0.57/100ml
Low Stock
sale: $3.50, formerly: $4.00
SAVE $0.50
Plus tax
Dawn
Platinum Dish Soap Fresh Rain
431 ml, $0.81/100ml
sale: $4.99, formerly: $5.49
SAVE $0.50
Plus tax
The Unscented Company
Unscented Liquid Dish Soap
750 ml, $0.67/100ml
Out of Stock
Low Stock

$6.00
Plus tax
President's Choice
Dishwashing Liquid, Fragrance-Free
1.1 l, $0.55/100ml
Low Stock
sale: $2.00, formerly: $3.99
SAVE $1.99
Plus tax
Palmolive
Essential Clean Liquid Dish Soap, Lavender Scent
828 ml, $0.24/100ml
sale: $2.00, formerly: $3.99
SAVE $1.99
Plus tax
Palmolive
Essential Clean Liquid Dish Soap, Lemon Citrus Scent
828 ml, $0.24/100ml
sale: $2.00, formerly: $3.99
SAVE $1.99
Plus tax
Palmolive
Essential Clean Liquid Dish Soap, Orange Tangerine
828 ml, $0.24/100ml
sale: $2.00, formerly: $3.99
SAVE $1.99
Plus tax
Palmolive
Essential Clean Liquid Dish Soap, Original Scent
828 ml, $0.24/100ml

sale: $4.50, formerly: $4.99
SAVE $0.49
Plus tax
Nature Clean
Hand Dishwashing Liquid Lavender & Tea Tree
740 ml, $0.61/100ml
Low Stock

sale: $4.50, formerly: $4.99
SAVE $0.49
Plus tax
Nature Clean
Hand Dishwashing Liquid Mandarin & Grapefruit
740 ml, $0.61/100ml

sale: $4.50, formerly: $4.99
SAVE $0.49
Plus tax
Nature Clean
Hand Dishwashing Liquid Unscented
740 ml, $0.61/100ml
Shop Categories
Bestsellers
Easily shop your favourite groceries and best-selling items.

sale: $3.50, formerly: $4.24
SAVE $0.74
Prepared in CanadaNeilson
10% Half & Half Cream
1 l, $0.35/100ml

sale: $1.25, formerly: $2.25
SAVE $1.00
Prepared in CanadaGreen Giant
Peaches & Cream Corn
341 ml, $0.37/100ml

sale: $4.00 MIN 2
, formerly: $4.50
Prepared in CanadaZiggy's
Smoked Black Forest Ham Slices
175 g, $2.57/100g

sale: $3.50 MIN 2
, formerly: $3.99
Prepared in CanadaWonder
White Hamburger Buns 8pk
8x47.25 g, $1.06/100g

sale: $1.66 MIN 3
, formerly: $1.99
Prepared in CanadaKraft
Original Macaroni And Cheese Dinner
200 g, $1.00/100g

sale: $3.00 MIN 2
, formerly: $3.49
Plus tax
Prepared in CanadaPresident's Choice
Sea Salt and Cracked Pepper Flavour Kettle Cooked Potato Chips
200 g, $1.75/100g

sale: $5.00 MIN 2
, formerly: $5.49
Plus tax
Prepared in CanadaTostitos
Rounds Tortilla Chips
295 g, $1.86/100g
PC Optimum Offer

sale: $3.50 MIN 2
, formerly: $3.99
Prepared in CanadaWonder
THIN Sandwich White Bread
675 g, $0.59/100g

























































---market---fresh-meals/1_hot-meals.png)



























































