Dish Detergent
Product availability and prices are subject to change based on offers available at pick-up or delivery time. Your total and receipt will reflect any changes.
sale: $22.00, formerly: $28.99
SAVE $6.99
Plus tax
Cascade
Complete Dishwasher Detergent Fresh, 80ct
80 ea, $0.28/1ea
sale: $15.00, formerly: $16.00
SAVE $1.00
Plus tax
Finish
Dishwasher Detergent, Quantum Ultimate, Fresh
40 ea, $0.38/1ea

sale: $8.99, formerly: $9.99
SAVE $1.00
Plus tax
Nature Clean
Dishwasher Pacs
432 g, $2.08/100g
sale: $22.00, formerly: $25.99
SAVE $3.99
Plus tax
Cascade
Free & Clear Dishwasher Detergent Unscented, 51ct
321 g, $6.85/100g
sale: $15.00, formerly: $19.99
SAVE $4.99
Plus tax
Cascade
Platinum Dishwasher Detergent Fresh, 39ct
39 ea, $0.38/1ea
sale: $15.00, formerly: $19.99
SAVE $4.99
Plus tax
Cascade
Platinum Plus Dishwasher Detergent Fresh, 30ct
30 ea, $0.50/1ea
sale: $15.00, formerly: $19.99
SAVE $4.99
Plus tax
Cascade
Platinum Plus Dishwasher Pods, Dish Detergent ActionPacs, Clean Lemon, 30 Count
30 ea, $0.50/1ea
sale: $15.00, formerly: $16.00
SAVE $1.00
Plus tax
Finish
Quantum Dishwasher Detergent Pods
1 ea, $15.00/1ea
Shop Categories
Bestsellers
Easily shop your favourite groceries and best-selling items.

sale: $3.50, formerly: $4.24
SAVE $0.74
Prepared in CanadaNeilson
10% Half & Half Cream
1 l, $0.35/100ml

sale: $1.25, formerly: $2.25
SAVE $1.00
Prepared in CanadaGreen Giant
Peaches & Cream Corn
341 ml, $0.37/100ml

sale: $4.00 MIN 2
, formerly: $4.50
Prepared in CanadaZiggy's
Smoked Black Forest Ham Slices
175 g, $2.57/100g

sale: $3.50 MIN 2
, formerly: $3.99
Prepared in CanadaWonder
White Hamburger Buns 8pk
8x47.25 g, $1.06/100g

sale: $1.66 MIN 3
, formerly: $1.99
Prepared in CanadaKraft
Original Macaroni And Cheese Dinner
200 g, $1.00/100g

sale: $3.00 MIN 2
, formerly: $3.49
Plus tax
Prepared in CanadaPresident's Choice
Sea Salt and Cracked Pepper Flavour Kettle Cooked Potato Chips
200 g, $1.75/100g

sale: $5.00 MIN 2
, formerly: $5.49
Plus tax
Prepared in CanadaTostitos
Rounds Tortilla Chips
295 g, $1.86/100g
PC Optimum Offer

sale: $3.50 MIN 2
, formerly: $3.99
Prepared in CanadaWonder
THIN Sandwich White Bread
675 g, $0.59/100g


















































---market---fresh-meals/1_hot-meals.png)



























































