Bathroom Tissue & Paper Products
Product availability and prices are subject to change based on offers available at pick-up or delivery time. Your total and receipt will reflect any changes.
You might like
$14.99
Plus tax
Sponsored
Cashmere
Soft & Thick Toilet Paper, 12 Double Rolls = 24 Single Rolls
12 ea, $1.25/1ea
Low Stock
Low Stock
Out of Stock
Out of Stock
Low Stock

sale: $10.00, formerly: $11.00
SAVE $1.00
Plus tax
Prepared in Canada
President's Choice
2-Ply Dinner Napkins, 180 Sheets
1 ea, $1,000.00/100ea
Out of Stock
Shop Categories
Bestsellers
Easily shop your favourite groceries and best-selling items.

sale: $4.75 MIN 2
, formerly: $5.49
Prepared in CanadaCAVENDISH FARMS
FlavourCrisp Classic Fries
750 g, $0.73/100g

sale: $5.00 MIN 2
, formerly: $5.49
Plus tax
Prepared in CanadaTostitos
Rounds Tortilla Chips
295 g, $1.86/100g
PC Optimum Offer























































---market---fresh-meals/1_hot-meals.png)



























































