Beverage Containers
Product availability and prices are subject to change based on offers available at pick-up or delivery time. Your total and receipt will reflect any changes.
$10.00 Member Price
, formerly: $22.00 Non-Members
Plus tax
President's Choice
The Bigger Sip Bottle - Blue - 1 L/34 oz
1 ea, $22.00/1ea
Out of Stock
$10.00 Member Price
, formerly: $22.00 Non-Members
Plus tax
President's Choice
The Bigger Sip Bottle - Olive - 1 L/34 oz
1 ea, $22.00/1ea
Out of Stock

sale: $35.00, formerly: $42.00
SAVE $7.00
Plus tax
Brita
Pour through pitcher filter, 5 pack
5x1.0 ea, $7.00/1ea
$15.00
Plus tax
Contigo
Aubrey Leak-Proof Spill-Proof Water Bottle, Blueberry & Juniper 20oz
1 ea, $15.00/1ea
Out of Stock
Low Stock
sale: $43.00, formerly: $54.00
SAVE $11.00
Plus tax
Brita
Ultramax Water Filter Dispenser With 1 Replacement Filter
1 ea, $43.00/1ea
$15.00
Plus tax
President's Choice
The Stainless Steel Traveller Mug - Green - 300 mL/10 oz
1 ea, $15.00/1ea
Low Stock
$15.00
Plus tax
President's Choice
The Stainless Steel Traveller Mug - Pink - 300 mL/10 oz
1 ea, $15.00/1ea
Low Stock
Shop Categories
Bestsellers
Easily shop your favourite groceries and best-selling items.

sale: $3.50 MIN 2
, formerly: $3.99
Prepared in CanadaPresident's Choice
Natural Spring Water 24 Pack
24x500.0 ml, $0.03/100ml
sale: $4.25, formerly: $5.00
SAVE $0.75
President's Choice
Pulp-Free 100% Orange Juice
1.36 l, $0.31/100ml

sale: $3.75 MIN 2
, formerly: $3.99
Prepared in CanadaNo Name
Pasteurized Cream Cheese
250 g, $1.60/100g
sale: $1.50 MIN 2
, formerly: $1.79
President's Choice
White Cheddar Deluxe Macaroni and Cheese Dinner
200 g, $0.90/100g

sale: $7.00, formerly: $14.99
SAVE $7.99
Plus tax
Prepared in CanadaCashmere
Soft & Thick Toilet Paper, 12 Double Rolls = 24 Single Rolls
12 ea, $0.58/1ea
sale: $2.00, formerly:
Limit 6, after limit $3.00
Plus tax
Hit of the MonthPresident's Choice
Original Flavour Kettle Cooked Potato Chips
200 g, $1.50/100g

sale: $3.50 MIN 2
, formerly: $3.99
Prepared in CanadaWonder
White Hamburger Buns 8pk
8x47.25 g, $1.06/100g
























































---market---fresh-meals/1_hot-meals.png)



























































