Beverage Containers
Product availability and prices are subject to change based on offers available at pick-up or delivery time. Your total and receipt will reflect any changes.
$17.00
Plus tax
President's Choice
The Stainless Steel Classic Bottle - Grey - 550 mL/18 oz
1 ea, $17.00/1ea
Low Stock
$22.00
Plus tax
Thermos
Stainless Steel Vacuum Insulated Ins Hydration Bottle Locking Lid - Navy
1 ea, $22.00/1ea
Out of Stock
Low Stock
$22.00
Plus tax
President's Choice
The Stainless Steel Super Sip Bottle - Navy - 1 L/34 oz
1 ea, $22.00/1ea
Low Stock
Low Stock
$22.00
Plus tax
President's Choice
The Stainless Steel Super Sip Bottle - Green - 1 L/34 oz
1 ea, $22.00/1ea
Low Stock
$22.00
Plus tax
Thermos
Stainless Steel Vacuum Insulated Ins Hydration Bottle Locking Lid - Dark Pink
1 ea, $22.00/1ea
Out of Stock
$22.00
Plus tax
Thermos
Stainless Steel Vacuum Insulated Ins Hydration Bottle Locking Lid - Violet
1 ea, $22.00/1ea
Out of Stock
Shop Categories
Bestsellers
Easily shop your favourite groceries and best-selling items.

sale: $3.50 MIN 2
, formerly: $3.99
Prepared in CanadaPresident's Choice
Natural Spring Water 24 Pack
24x500.0 ml, $0.03/100ml
sale: $2.00, formerly:
Limit 6, after limit $3.00
Plus tax
Hit of the MonthPresident's Choice
Sea Salt and Malt Vinegar Flavour Kettle Cooked Potato Chips
200 g, $1.50/100g

sale: $4.75, formerly: $5.00
SAVE $0.25
Prepared in CanadaPhiladelphia
Original Brick Cream Cheese
250 g, $1.90/100g

sale: $5.00 MIN 2
, formerly: $5.49
Plus tax
Prepared in CanadaCheetos
Puffs Cheese flavoured Snacks
260 g, $2.11/100g

sale: $4.00 MIN 2
, formerly: $4.50
Prepared in CanadaZiggy's
Smoked Black Forest Ham Slices
175 g, $2.57/100g

sale: $3.50, formerly: $4.75
SAVE $1.25
Prepared in CanadaCAVENDISH FARMS
FlavourCrisp Classic Fries
750 g, $0.47/100g

sale: $3.00, formerly: $3.99
SAVE $0.99
Prepared in CanadaLantic
Natural Dark Brown Sugar
1 kg, $0.30/100g
sale: $2.00, formerly:
Limit 6, after limit $3.00
Plus tax
Hit of the MonthPresident's Choice
Original Flavour Kettle Cooked Potato Chips
200 g, $1.50/100g


















































---market---fresh-meals/1_hot-meals.png)



























































