Sausages
Product availability and prices are subject to change based on offers available at pick-up or delivery time. Your total and receipt will reflect any changes.

sale: $6.00, formerly: $8.00
SAVE $2.00
Marcangelo
Mild Italian Pork Sausage
500 g, $1.20/100g

sale: $6.00, formerly: $8.00
SAVE $2.00
Marcangelo
Bratwurst Pork Sausage
500 g, $1.20/100g
Out of Stock

sale: $7.00, formerly: $8.00
SAVE $1.00
Maple Lodge Farms LT
Ultimate Chicken Wiener
900 g, $0.78/100g
sale: $5.50, formerly: $8.00
SAVE $2.50
Marcangelo
Mild Italian Ground Pork Sausage Meat
375 g, $1.47/100g
Out of Stock

sale: $9.50, formerly: $10.00
SAVE $0.50
Schneiders
Smoked Sausage, Classic Cheddar
375 g, $2.53/100g
sale: $5.50, formerly: $8.00
SAVE $2.50
Marcangelo
Hot Italian Ground Pork Sausage Meat
375 g, $1.47/100g

sale: $9.50, formerly: $10.00
SAVE $0.50
Schneiders
Smoked Sausage, Classic Recipe
375 g, $2.53/100g
Shop Categories
Bestsellers
Easily shop your favourite groceries and best-selling items.
sale: $5.00 MIN 2
, formerly: $5.49
Plus tax
Doritos
Nacho Cheese Flavoured Tortilla Chips
235 g, $2.34/100g
PC Optimum Offer

sale: $4.50 MIN 2
, formerly: $5.29
Plus tax
Prepared in CanadaLay's
Classic potato chips
235 g, $2.25/100g
PC Optimum Offer

sale: $1.66 MIN 3
, formerly: $2.00
Prepared in CanadaPresident's Choice
Natural Spring Water
4 l, $0.05/100ml
sale: $4.25, formerly: $5.00
SAVE $0.75
President's Choice
Pulp-Free 100% Orange Juice
1.36 l, $0.31/100ml


















































---market---fresh-meals/1_hot-meals.png)



























































