Whole Chicken & Turkey
Product availability and prices are subject to change based on offers available at pick-up or delivery time. Your total and receipt will reflect any changes.

about $36.05
President's Choice
Butter Infused Fresh Turkey 5-7 Kg
$6.59/1kg $2.99/1lb
Out of Stock
Out of Stock

about $58.17
President's Choice
Butter Infused Fresh Turkey 7 Kg up
$6.59/1kg $2.99/1lb
Out of Stock
sale: about $28.93, formerly: $39.60
SAVE $10.67
President's Choice
Butter Infused Fresh Turkey, 5kg
$6.59/1kg $2.99/1lb
Out of Stock
Shop Categories
Bestsellers
Easily shop your favourite groceries and best-selling items.

sale: $3.00 MIN 2
, formerly: $3.49
Plus tax
Prepared in CanadaPresident's Choice
Original Flavour Kettle Cooked Potato Chips
200 g, $1.75/100g

sale: $2.00, formerly: $2.50
SAVE $0.50
Plus tax
Prepared in CanadaPresident's Choice
Sea Salt and Cracked Pepper Flavour Kettle Cooked Potato Chips
200 g, $1.00/100g
sale: $5.00 MIN 2
, formerly: $5.49
Plus tax
Doritos
Nacho Cheese Flavoured Tortilla Chips
235 g, $2.34/100g
PC Optimum Offer

sale: $4.75, formerly: $5.00
SAVE $0.25
Prepared in CanadaPhiladelphia
Original Brick Cream Cheese
250 g, $1.90/100g


















---market---fresh-meals/1_hot-meals.png)



























































