Whole Chicken
Product availability and prices are subject to change based on offers available at pick-up or delivery time. Your total and receipt will reflect any changes.

about $23.57
President's Choice
Free From Whole Chicken Air Chilled
$13.87/1kg $6.29/1lb
Out of Stock
Shop Categories
Bestsellers
Easily shop your favourite groceries and best-selling items.

sale: $3.50 MIN 2
, formerly: $3.99
Prepared in CanadaPresident's Choice
Natural Spring Water 24 Pack
24x500.0 ml, $0.03/100ml
sale: $5.00 MIN 2
, formerly: $5.49
Plus tax
Doritos
Nacho Cheese Flavoured Tortilla Chips
235 g, $2.34/100g
PC Optimum Offer

sale: $3.00 MIN 2
, formerly: $3.49
Plus tax
Prepared in CanadaPresident's Choice
Original Flavour Kettle Cooked Potato Chips
200 g, $1.75/100g

sale: $3.00 MIN 2
, formerly: $3.49
Plus tax
Prepared in CanadaPresident's Choice
Sea Salt and Malt Vinegar Flavour Kettle Cooked Potato Chips
200 g, $1.75/100g

sale: $5.00 MIN 2
, formerly: $5.49
Plus tax
Prepared in CanadaTostitos
Rounds Tortilla Chips
295 g, $1.86/100g
PC Optimum Offer

sale: $3.00 MIN 2
, formerly: $3.49
Plus tax
Prepared in CanadaPresident's Choice
Barbecue Flavour Kettle Cooked Potato Chips
200 g, $1.75/100g
sale: $1.50 MIN 2
, formerly: $1.79
President's Choice
White Cheddar Deluxe Macaroni and Cheese Dinner
200 g, $0.90/100g






---market---fresh-meals/1_hot-meals.png)



























































