Sparkling Water
Product availability and prices are subject to change based on offers available at pick-up or delivery time. Your total and receipt will reflect any changes.
sale: $7.99, formerly: $8.99
SAVE $1.00
Plus tax
San Pellegrino
Aranciata Italian Sparkling Fruit Beverage
6x330.0 ml, $0.40/100ml
sale: $7.99, formerly: $8.99
SAVE $1.00
Plus tax
San Pellegrino
Aranciata Rossa Blood Orange Italian Sparkling Fruit Beverage
6x330.0 ml, $0.40/100ml
sale: $7.99, formerly: $8.99
SAVE $1.00
Plus tax
San Pellegrino
Light Lemon, Sparkling Fruit Beverage
6x330.0 ml, $0.40/100ml
sale: $2.00 MIN 2
, formerly: $2.49
Plus tax
Sparkling Ice
Kiwi Strawberry Sparkling Water
503 ml, $0.50/100ml
sale: $7.99, formerly: $8.99
SAVE $1.00
Plus tax
San Pellegrino
Light Pomegranate & Orange, Sparkling Fruit Beverage
6x330.0 ml, $0.40/100ml
sale: $2.00 MIN 2
, formerly: $2.49
Sparkling Ice
Flavoured Sparkling Water Based Beverage Strawberry Watermelon
503 ml, $0.50/100ml
sale: $7.00 MIN 2
, formerly: $8.29
Plus tax
Bubly Sparkling Water
Raspberry Sparkling Water
12x355.0 ml, $0.19/100ml
PC Optimum Offer
sale: $7.00 MIN 2
, formerly: $8.29
Plus tax
Bubly Sparkling Water
Blueberry Pomegranate Sparkling Water
12x355.0 ml, $0.19/100ml
PC Optimum Offer
sale: $2.00 MIN 2
, formerly: $2.25
Plus tax
Maison Perrier
Sparkling Water Beverage Forever Grapefruit
1 l, $0.23/100ml

sale: $7.00 MIN 2
, formerly: $8.29
Plus tax
Montellier
Grapefruit Natrural Spring Water
10x355.0 ml, $0.23/100ml
PC Optimum Offer

sale: $3.00 MIN 2
, formerly: $3.49
Glaceau
Vitaminwater essential Bottle
591 ml, $0.59/100ml
Low Stock

sale: $7.00 MIN 2
, formerly: $8.49
Plus tax
AHA
Seltzer Blueberry Pomegranate Fridge Pack Cans
12x355.0 ml, $0.20/100ml
sale: $2.00 MIN 2
, formerly: $2.25
Plus tax
Maison Perrier
Sparkling Water Beverage Forever Pineapple
1 l, $0.23/100ml

sale: $7.00 MIN 2
, formerly: $8.49
Plus tax
AHA
Seltzer Orange + Grapefruit Fridge Pack Cans
12x355.0 ml, $0.20/100ml

sale: $7.00 MIN 2
, formerly: $8.29
Plus tax
Montellier
Clementine Natural Spring Water
10x355.0 ml, $0.23/100ml
PC Optimum Offer
Low Stock
sale: $2.00 MIN 2
, formerly: $2.29
Plus tax
President's Choice
Original Carbonated Natural Spring Water
1 l, $0.23/100ml
sale: $2.00 MIN 2
, formerly: $2.29
Plus tax
President's Choice
Blood Orange Carbonated Natural Spring Water
1 l, $0.23/100ml
sale: $7.99, formerly: $10.49
SAVE $2.50
Plus tax
Perrier
MAISON PERRIER Chic Peach Spritzer, Non-Alcoholic
4x250.0 ml, $0.80/100ml
Out of Stock
sale: $2.00 MIN 2
, formerly: $2.29
Plus tax
President's Choice
Lime Carbonated Natural Spring Water
1 l, $0.23/100ml
sale: $2.00 MIN 2
, formerly: $2.29
Plus tax
President's Choice
Lemon Carbonated Natural Spring Water
1 l, $0.23/100ml

sale: $7.00 MIN 2
, formerly: $8.29
Plus tax
Bubly Sparkling Water
Apple Sparkling Water
12x355.0 ml, $0.19/100ml
PC Optimum Offer
sale: $2.00 MIN 2
, formerly: $2.49
Plus tax
Sparkling Ice
Black Cherry Sparkling Water
503 ml, $0.50/100ml

sale: $7.00 MIN 2
, formerly: $8.29
Plus tax
Bubly Sparkling Water
Blackberry Sparkling Water
12x355.0 ml, $0.19/100ml
PC Optimum Offer
Low Stock

sale: $7.00 MIN 2
, formerly: $8.29
Plus tax
Montellier
Carbonated Natural Spring Water
10x355.0 ml, $0.23/100ml
PC Optimum Offer

sale: $7.00 MIN 2
, formerly: $8.29
Plus tax
Bubly Sparkling Water
Cherry Sparkling Water
12x355.0 ml, $0.19/100ml
PC Optimum Offer
Shop Categories
Bestsellers
Easily shop your favourite groceries and best-selling items.

sale: $3.50 MIN 2
, formerly: $3.99
Prepared in CanadaWonder
White Hamburger Buns 8pk
8x47.25 g, $1.06/100g

sale: $5.00 MIN 2
, formerly: $5.49
Plus tax
Prepared in CanadaTostitos
Rounds Tortilla Chips
295 g, $1.86/100g
PC Optimum Offer

sale: $3.50 MIN 2
, formerly: $3.99
Prepared in CanadaPresident's Choice
Natural Spring Water 24 Pack
24x500.0 ml, $0.03/100ml

sale: $1.66 MIN 3
, formerly: $1.99
Prepared in CanadaKraft
Original Macaroni And Cheese Dinner
200 g, $1.00/100g
sale: $7.00, formerly: $9.00
SAVE $2.00
Plus tax
Subscribe & EarnPresident's Choice
Max Strength and Thickness Paper Towels 3=6 Rolls
3x98.0 ea, $7.00/1ea





















































---market---fresh-meals/1_hot-meals.png)



























































