Instant Coffee
Product availability and prices are subject to change based on offers available at pick-up or delivery time. Your total and receipt will reflect any changes.
sale: $8.00 MIN 2
, formerly: $9.99
Nescafe
RICH Decaffeinated Instant Coffee
100 g, $9.99/100g
sale: $8.00 MIN 2
, formerly: $9.99
Nescafe
RICH Instant Coffee, From Pure Coffee
170 g, $5.88/100g
sale: $8.00 MIN 2
, formerly: $9.99
Nescafe
Rich Colombian Instant Coffee, Add Hot Water
100 g, $9.99/100g
sale: $4.00, formerly: $5.99
SAVE $1.99
President's Choice
Medium Roast Instant and Microground Coffee
100 g, $4.00/100g
sale: $8.00 MIN 2
, formerly: $9.99
Nescafe
Rich Hazelnut Flavoured Instant Coffee Mix
100 g, $9.99/100g
sale: $12.99, formerly: $13.99
SAVE $1.00
Nescafe
Pure Decaffeinated Instant Coffee
198 g, $6.56/100g
sale: $8.00 MIN 2
, formerly: $9.99
Nescafe
Rich French Vanilla Flavoured Instant Coffee Mix, Makes 50 Servings
100 g, $9.99/100g
sale: $8.00 MIN 2
, formerly: $10.49
Nescafe
Simply Creamy Instant Coffee Mix & Coffee Enhancer
144 g, $7.28/100g
Low Stock
sale: $12.00, formerly: $13.99
SAVE $1.99
Starbucks
SUNSERA BLEND, Blonde Roast Ground Coffee
340 g, $3.53/100g
2,000 PC Optimum Points
sale: $9.00 MIN 2
, formerly: $10.99
Starbucks
Via Instant Colombia Medium Roast Coffee Packets
8 ea, $1.37/1ea
sale: $9.00 MIN 2
, formerly: $10.99
Starbucks
Via Instant Italian Roast Dark Roast Coffee Packets
8 ea, $1.37/1ea
sale: $9.00 MIN 2
, formerly: $10.99
Starbucks
Via Instant True North Blend Blonde Roast Coffee Packets
8 ea, $1.37/1ea
Shop Categories
Bestsellers
Easily shop your favourite groceries and best-selling items.

sale: $3.50 MIN 2
, formerly: $3.99
Prepared in CanadaPresident's Choice
Natural Spring Water 24 Pack
24x500.0 ml, $0.03/100ml

sale: $3.75 MIN 2
, formerly: $3.99
Prepared in CanadaNo Name
Pasteurized Cream Cheese
250 g, $1.60/100g

sale: $1.39, formerly: $2.00
SAVE $0.61
Prepared in CanadaNo Name
Chicken Broth Reduced Sodium
900 ml, $0.15/100ml

sale: $2.00, formerly: $2.50
SAVE $0.50
Plus tax
Prepared in CanadaPresident's Choice
Sea Salt and Cracked Pepper Flavour Kettle Cooked Potato Chips
200 g, $1.00/100g

sale: $5.00 MIN 2
, formerly: $5.49
Plus tax
Prepared in CanadaTostitos
Rounds Tortilla Chips
295 g, $1.86/100g
PC Optimum Offer

sale: $3.00 MIN 2
, formerly: $3.49
Plus tax
Prepared in CanadaPresident's Choice
Sea Salt and Malt Vinegar Flavour Kettle Cooked Potato Chips
200 g, $1.75/100g
sale: $1.50 MIN 2
, formerly: $1.79
President's Choice
White Cheddar Deluxe Macaroni and Cheese Dinner
200 g, $0.90/100g

sale: $1.66 MIN 3
, formerly: $1.99
Prepared in CanadaKraft
Original Macaroni And Cheese Dinner
200 g, $1.00/100g































---market---fresh-meals/1_hot-meals.png)



























































