
Sustainable Produce
Organic fresh fruit and veggies

sale: $6.50, formerly: $7.50
SAVE $1.00
President's Choice
2.5 l, $0.26/100ml
sale: $8.00, formerly: $10.00
SAVE $2.00
President's Choice
400 g, $2.00/100g

sale: $11.00, formerly: $12.00
SAVE $1.00
No Name
3 l, $0.37/100ml

sale: $13.00, formerly: $14.00
SAVE $1.00
President's Choice
500 ml, $2.60/100ml
sale: $8.00, formerly: $10.00
SAVE $2.00
President's Choice
400 g, $2.00/100g

sale: $6.50, formerly: $7.50
SAVE $1.00
President's Choice
2.5 l, $0.26/100ml
sale: $11.00, formerly: $16.00
SAVE $5.00
PC Splendido
1 l, $1.10/100ml

sale: $11.00, formerly: $13.00
SAVE $2.00
No Name
1 kg, $1.10/100g
sale: $2.00, formerly:
Limit 6, after limit $3.00
Plus tax
President's Choice
200 g, $1.50/100g

sale: $6.50, formerly: $7.99
SAVE $1.49
President's Choice
454 g, $1.43/100g
sale: $4.50, formerly: $5.50
SAVE $1.00
President's Choice
600 g, $0.75/100g