
Sustainable Produce
Organic fresh fruit and veggies
Responsibly wild- caught and farmed MSC & ACS certified seafood
sale: $8.00, formerly: $10.00
SAVE $2.00
President's Choice
400 g, $2.00/100g
sale: $8.00, formerly: $10.00
SAVE $2.00
President's Choice
400 g, $2.00/100g
sale: $8.00, formerly: $10.00
SAVE $2.00
President's Choice
400 g, $2.00/100g

sale: $25.00, formerly: $25.99
SAVE $0.99
IFC seafood
500 g, $5.00/100g

sale: $10.00, formerly: $10.49
SAVE $0.49
President's Choice
360 g, $2.78/100g
sale: $3.00, formerly: $3.99
SAVE $0.99
Seaquest
227 g, $1.32/100g