Filters
Dog Treats
Product availability and prices are subject to change based on offers available at pick-up or delivery time. Your total and receipt will reflect any changes.
sale: $1.25 MIN 5
, formerly: $1.49
Plus tax
Purina
Beneful Incredibites Wet Dog Food Real Chicken Pâté
85 g, $1.75/100g

sale: $11.00, formerly: $13.00
SAVE $2.00
Plus tax
Pedigree
Dentastix Oral Care Original Adult Dog Treats For Small Breeds
553 g, $1.99/100g
1,000 PC Optimum Points
Out of Stock
sale: $8.99, formerly: $9.99
SAVE $1.00
Plus tax
Zoe
Better Than Rawhide! Bones, Peanut Butter, 10 Pieces
234 g, $3.84/100g
sale: $8.99, formerly: $9.99
SAVE $1.00
Plus tax
Zoe
Better Than Rawhide Large Twists For Dogs Rawhide Free Duck & Cranberry Flavor
152 g, $5.91/100g
$14.49
Plus tax
Purina
DentaLife Chews Dog Treats Small/Medium Breeds
1.12 kg, $1.29/100g
Out of Stock
sale: $8.99, formerly: $9.99
SAVE $1.00
Plus tax
Zoe
Dog Food, Better Than Rawhide! Bones, BBQ Chicken, 10 Pieces
234 g, $3.84/100g
Low Stock
sale: $10.00, formerly: $12.99
SAVE $2.99
Plus tax
Milkbone
Brushing Chews Dog Treats Small Dogs 2-11 kg 48 Dental Treats
535 g, $1.87/100g
sale: $8.99, formerly: $9.99
SAVE $1.00
Plus tax
Zoe
Better Than Rawhide Large Twists For Dogs Rawhide Free Roast Chicken With Thyme And Rosemary Flavor
152 g, $5.91/100g
Low Stock
Shop Categories
Bestsellers
Easily shop your favourite groceries and best-selling items.
sale: $7.00, formerly: $9.00
SAVE $2.00
Plus tax
Subscribe & EarnPresident's Choice
Max Strength and Thickness Paper Towels 3=6 Rolls
3x98.0 ea, $7.00/1ea
sale: $5.00 MIN 2
, formerly: $5.49
Plus tax
Doritos
Nacho Cheese Flavoured Tortilla Chips
235 g, $2.34/100g
PC Optimum Offer

sale: $3.00 MIN 2
, formerly: $3.49
Plus tax
Prepared in CanadaPresident's Choice
Original Flavour Kettle Cooked Potato Chips
200 g, $1.75/100g

sale: $4.75, formerly: $5.00
SAVE $0.25
Prepared in CanadaPhiladelphia
Original Brick Cream Cheese
250 g, $1.90/100g

sale: $3.29, formerly: $4.49
SAVE $1.20
Prepared in CanadaGay Lea
Sour Cream, Regular 14%
500 ml, $0.66/100ml

sale: $3.50 MIN 2
, formerly: $3.99
Prepared in CanadaWonder
THIN Sandwich White Bread
675 g, $0.59/100g

sale: $3.00 MIN 2
, formerly: $3.49
Plus tax
Prepared in CanadaPresident's Choice
Barbecue Flavour Kettle Cooked Potato Chips
200 g, $1.75/100g

sale: $5.00 MIN 2
, formerly: $5.49
Plus tax
Prepared in CanadaTostitos
Rounds Tortilla Chips
295 g, $1.86/100g
PC Optimum Offer


















































---market---fresh-meals/1_hot-meals.png)



























































