Filters
Dog Treats
Product availability and prices are subject to change based on offers available at pick-up or delivery time. Your total and receipt will reflect any changes.
sale: $3.50 MIN 2
, formerly: $4.29
Plus tax
Purina
Beggin' Strips Dog Treats Bacon
170 g, $2.52/100g

sale: $11.00, formerly: $13.00
SAVE $2.00
Plus tax
Pedigree
Marrobone Adult Dog Treats Real Beef Flavour with Real Bone Marrow
1.9 kg, $0.58/100g
1,000 PC Optimum Points

sale: $11.00, formerly: $13.00
SAVE $2.00
Plus tax
Pedigree
Dentastix Oral Care Beef Flavour Adult Dog Treats For Medium Breeds
608 g, $1.81/100g
1,000 PC Optimum Points

sale: $11.00, formerly: $13.00
SAVE $2.00
Plus tax
Pedigree
Dentastix Oral Care Original Adult Dog Treats For Medium Breeds
608 g, $1.81/100g
1,000 PC Optimum Points
sale: $1.25 MIN 5
, formerly: $1.49
Plus tax
Purina
Beneful Incredibites Wet Dog Food Real Chicken in Gravy
85 g, $1.75/100g
sale: $8.99, formerly: $9.99
SAVE $1.00
Plus tax
Zoe
Dog Food, Better Than Rawhide! Twists, BBQ Chicken, 12 Pieces
148 g, $6.07/100g

sale: $11.00, formerly: $13.00
SAVE $2.00
Plus tax
Pedigree
Dentastix Oral Care Fresh Flavour Adult Dog Treats For Medium Breeds
608 g, $1.81/100g
1,000 PC Optimum Points

sale: $2.49, formerly: $2.99
SAVE $0.50
Plus tax
Cookie Pal
Dog Treats Soft Baked Bites With Peanut Butter & Apple
100 g, $2.49/100g

sale: $2.49, formerly: $2.99
SAVE $0.50
Plus tax
Cookie Pal
Dog Biscuits With Peanut Butter
100 g, $2.49/100g
sale: $2.29, formerly: $2.50
SAVE $0.21
Plus tax
Milkbone
Soft & Chewy Beef Steak Flavour Dog Treats 113g
113 g, $2.03/100g
sale: $5.00 MIN 2
, formerly: $5.99
Plus tax
Purina
ONE True Instinct Dog Treats Bites Chicken
198 g, $3.03/100g
sale: $2.29, formerly: $2.50
SAVE $0.21
Plus tax
Milkbone
Soft & Chewy Chicken Recipe Dog Treats 113g
113 g, $2.03/100g
sale: $1.25 MIN 5
, formerly: $1.49
Plus tax
Purina
Beneful Incredibites Wet Dog Food Real Salmon in Gravy
85 g, $1.75/100g
sale: $10.00, formerly: $12.99
SAVE $2.99
Plus tax
Milkbone
Brushing Chews Dog Treats Large Dogs 22+ kg 18 Dental Treats
688 g, $1.45/100g
sale: $5.00 MIN 2
, formerly: $5.99
Plus tax
Purina
ONE True Instinct Dog Treats Bites Venison
198 g, $3.03/100g
sale: $8.99, formerly: $9.99
SAVE $1.00
Plus tax
Zoe
Better Than Rawhide! Twists, Mint, 12 Pieces
148 g, $6.07/100g
Shop Categories
Bestsellers
Easily shop your favourite groceries and best-selling items.
sale: $7.00, formerly: $9.00
SAVE $2.00
Plus tax
Subscribe & EarnPresident's Choice
Max Strength and Thickness Paper Towels 3=6 Rolls
3x98.0 ea, $7.00/1ea
sale: $5.00 MIN 2
, formerly: $5.49
Plus tax
Doritos
Nacho Cheese Flavoured Tortilla Chips
235 g, $2.34/100g
PC Optimum Offer

sale: $3.00 MIN 2
, formerly: $3.49
Plus tax
Prepared in CanadaPresident's Choice
Original Flavour Kettle Cooked Potato Chips
200 g, $1.75/100g

sale: $4.75, formerly: $5.00
SAVE $0.25
Prepared in CanadaPhiladelphia
Original Brick Cream Cheese
250 g, $1.90/100g

sale: $3.29, formerly: $4.49
SAVE $1.20
Prepared in CanadaGay Lea
Sour Cream, Regular 14%
500 ml, $0.66/100ml

sale: $3.50 MIN 2
, formerly: $3.99
Prepared in CanadaWonder
THIN Sandwich White Bread
675 g, $0.59/100g

sale: $3.00 MIN 2
, formerly: $3.49
Plus tax
Prepared in CanadaPresident's Choice
Barbecue Flavour Kettle Cooked Potato Chips
200 g, $1.75/100g

sale: $5.00 MIN 2
, formerly: $5.49
Plus tax
Prepared in CanadaTostitos
Rounds Tortilla Chips
295 g, $1.86/100g
PC Optimum Offer























































---market---fresh-meals/1_hot-meals.png)



























































