Filters
Dog Treats
Product availability and prices are subject to change based on offers available at pick-up or delivery time. Your total and receipt will reflect any changes.
sale: $3.50 MIN 2
, formerly: $4.29
Plus tax
Purina
Beggin' Strips Dog Treats Bacon
170 g, $2.52/100g

sale: $11.00, formerly: $13.00
SAVE $2.00
Plus tax
Pedigree
Marrobone Adult Dog Treats Real Beef Flavour with Real Bone Marrow
1.9 kg, $0.58/100g
1,000 PC Optimum Points

sale: $11.00, formerly: $13.00
SAVE $2.00
Plus tax
Pedigree
Dentastix Oral Care Beef Flavour Adult Dog Treats For Medium Breeds
608 g, $1.81/100g
1,000 PC Optimum Points

sale: $11.00, formerly: $13.00
SAVE $2.00
Plus tax
Pedigree
Dentastix Oral Care Original Adult Dog Treats For Medium Breeds
608 g, $1.81/100g
1,000 PC Optimum Points
sale: $1.25 MIN 5
, formerly: $1.49
Plus tax
Purina
Beneful Incredibites Wet Dog Food Real Chicken in Gravy
85 g, $1.75/100g
sale: $8.99, formerly: $9.99
SAVE $1.00
Plus tax
Zoe
Dog Food, Better Than Rawhide! Twists, BBQ Chicken, 12 Pieces
148 g, $6.07/100g

sale: $11.00, formerly: $13.00
SAVE $2.00
Plus tax
Pedigree
Dentastix Oral Care Fresh Flavour Adult Dog Treats For Medium Breeds
608 g, $1.81/100g
1,000 PC Optimum Points

sale: $2.49, formerly: $2.99
SAVE $0.50
Plus tax
Cookie Pal
Dog Treats Soft Baked Bites With Peanut Butter & Apple
100 g, $2.49/100g

sale: $2.49, formerly: $2.99
SAVE $0.50
Plus tax
Cookie Pal
Dog Biscuits With Peanut Butter
100 g, $2.49/100g
sale: $2.29, formerly: $2.50
SAVE $0.21
Plus tax
Milkbone
Soft & Chewy Beef Steak Flavour Dog Treats 113g
113 g, $2.03/100g
sale: $5.00 MIN 2
, formerly: $5.99
Plus tax
Purina
ONE True Instinct Dog Treats Bites Chicken
198 g, $3.03/100g
sale: $2.29, formerly: $2.50
SAVE $0.21
Plus tax
Milkbone
Soft & Chewy Chicken Recipe Dog Treats 113g
113 g, $2.03/100g
sale: $1.25 MIN 5
, formerly: $1.49
Plus tax
Purina
Beneful Incredibites Wet Dog Food Real Salmon in Gravy
85 g, $1.75/100g
sale: $10.00, formerly: $12.99
SAVE $2.99
Plus tax
Milkbone
Brushing Chews Dog Treats Large Dogs 22+ kg 18 Dental Treats
688 g, $1.45/100g
sale: $5.00 MIN 2
, formerly: $5.99
Plus tax
Purina
ONE True Instinct Dog Treats Bites Venison
198 g, $3.03/100g
sale: $8.99, formerly: $9.99
SAVE $1.00
Plus tax
Zoe
Better Than Rawhide! Twists, Mint, 12 Pieces
148 g, $6.07/100g
Shop Categories
Bestsellers
Easily shop your favourite groceries and best-selling items.

sale: $3.50 MIN 2
, formerly: $3.99
Prepared in CanadaPresident's Choice
Natural Spring Water 24 Pack
24x500.0 ml, $0.03/100ml

sale: $3.00 MIN 2
, formerly: $3.49
Plus tax
Prepared in CanadaPresident's Choice
Sea Salt and Malt Vinegar Flavour Kettle Cooked Potato Chips
200 g, $1.75/100g

sale: $1.25, formerly: $2.25
SAVE $1.00
Prepared in CanadaGreen Giant
Peaches & Cream Corn
341 ml, $0.37/100ml

sale: $1.66 MIN 3
, formerly: $2.00
Prepared in CanadaPresident's Choice
Natural Spring Water
4 l, $0.05/100ml

sale: $3.00 MIN 2
, formerly: $3.49
Plus tax
Prepared in CanadaPresident's Choice
Barbecue Flavour Kettle Cooked Potato Chips
200 g, $1.75/100g

sale: $3.75 MIN 2
, formerly: $3.99
Prepared in CanadaNo Name
Pasteurized Cream Cheese
250 g, $1.60/100g

sale: $1.39, formerly: $2.00
SAVE $0.61
Prepared in CanadaNo Name
Chicken Broth Reduced Sodium
900 ml, $0.15/100ml

sale: $2.00, formerly: $2.50
SAVE $0.50
Plus tax
Prepared in CanadaPresident's Choice
Sea Salt and Cracked Pepper Flavour Kettle Cooked Potato Chips
200 g, $1.00/100g

sale: $3.50 MIN 2
, formerly: $3.99
Prepared in CanadaWonder
White Hamburger Buns 8pk
8x47.25 g, $1.06/100g

sale: $3.50 MIN 2
, formerly: $3.99
Prepared in CanadaWonder
THIN Sandwich White Bread
675 g, $0.59/100g

sale: $4.75 MIN 2
, formerly: $5.49
Prepared in CanadaCAVENDISH FARMS
FlavourCrisp Classic Fries
750 g, $0.73/100g























































---market---fresh-meals/1_hot-meals.png)



























































