Fresh Pasta & Sauce
Product availability and prices are subject to change based on offers available at pick-up or delivery time. Your total and receipt will reflect any changes.

sale: $6.00 MIN 2
, formerly: $6.79
Olivieri
Real Cheese Filled Skillet Gnocchi
280 g, $2.43/100g

sale: $9.00, formerly: $13.00
SAVE $4.00
Olivieri
Fresh Ricotta & Spinach Cannelloni
540 g, $1.67/100g

sale: $9.00, formerly: $13.00
SAVE $4.00
Olivieri
Rainbow Tortellini with Cheese
700 g, $1.29/100g

sale: $6.00 MIN 2
, formerly: $6.79
Olivieri
Tomato Mozzarella Skillet Gnocchi
280 g, $2.43/100g

sale: $6.00 MIN 2
, formerly: $7.00
Olivieri
Fresh Ricotta & Spinach Ravioli 300G
300 g, $2.33/100g

sale: $9.00, formerly: $13.00
SAVE $4.00
Olivieri
Fresh Ricotta & Spinach Ravioli
600 g, $1.50/100g

sale: $9.00, formerly: $11.00
SAVE $2.00
Olivieri
Tortellini with Beef
700 g, $1.29/100g

sale: $6.00 MIN 2
, formerly: $7.00
Olivieri
Rainbow Tortellini with Cheese
350 g, $2.00/100g
Shop Categories
Bestsellers
Easily shop your favourite groceries and best-selling items.

sale: $3.50, formerly: $4.24
SAVE $0.74
Prepared in CanadaNeilson
10% Half & Half Cream
1 l, $0.35/100ml

sale: $3.00 MIN 2
, formerly: $3.49
Plus tax
Prepared in CanadaPresident's Choice
Sea Salt and Malt Vinegar Flavour Kettle Cooked Potato Chips
200 g, $1.75/100g

sale: $2.00, formerly: $2.50
SAVE $0.50
Plus tax
Prepared in CanadaPresident's Choice
Sea Salt and Cracked Pepper Flavour Kettle Cooked Potato Chips
200 g, $1.00/100g

sale: $3.50 MIN 2
, formerly: $3.99
Prepared in CanadaPresident's Choice
Natural Spring Water 24 Pack
24x500.0 ml, $0.03/100ml
sale: $1.50 MIN 2
, formerly: $1.79
President's Choice
White Cheddar Deluxe Macaroni and Cheese Dinner
200 g, $0.90/100g

sale: $3.75 MIN 2
, formerly: $3.99
Prepared in CanadaNo Name
Pasteurized Cream Cheese
250 g, $1.60/100g

sale: $1.66 MIN 3
, formerly: $2.00
Prepared in CanadaPresident's Choice
Natural Spring Water
4 l, $0.05/100ml


























---market---fresh-meals/1_hot-meals.png)



























































