Women's Activewear
Product availability and prices are subject to change based on offers available at pick-up or delivery time. Your total and receipt will reflect any changes.
sale: $15.00 MIN 2
, formerly: $19.00
Plus tax
Joe Fresh
Women+ Active Long Sleeve Top
1 ea, $19.00/1ea
+ More Options
sale: $12.00 MIN 2
, formerly: $16.00
Plus tax
Joe Fresh
Women+ Active Scoop Neck T-Shirt
1 ea, $16.00/1ea
sale: $12.00 MIN 2
, formerly: $16.00
Plus tax
Joe Fresh
Active Scoop Neck Striped T-Shirt
1 ea, $16.00/1ea
sale: $12.00 MIN 2
, formerly: $16.00
Plus tax
Joe Fresh
Active V-Neck Striped T-Shirt
1 ea, $16.00/1ea
sale: $15.00 MIN 2
, formerly: $19.00
Plus tax
Joe Fresh
Women+ Active Printed Long Sleeve Top
1 ea, $19.00/1ea
sale: $15.00 MIN 2
, formerly: $19.00
Plus tax
Joe Fresh
Women+ Active Long Sleeve Top
1 ea, $19.00/1ea
sale: $12.00 MIN 2
, formerly: $16.00
Plus tax
Joe Fresh
Women+ Active Scoop Neck T-Shirt
1 ea, $16.00/1ea
+ More Options
sale: $15.00 MIN 2
, formerly: $19.00
Plus tax
Joe Fresh
Active Striped Long Sleeve Top
1 ea, $19.00/1ea
sale: $12.00 MIN 2
, formerly: $16.00
Plus tax
Joe Fresh
Women+ Active V-Neck T-Shirt
1 ea, $16.00/1ea
sale: $12.00 MIN 2
, formerly: $16.00
Plus tax
Joe Fresh
Women+ Active Printed Scoop Neck T-Shirt
1 ea, $16.00/1ea
Shop Categories
Bestsellers
Easily shop your favourite groceries and best-selling items.

sale: $4.99, formerly: $6.50
SAVE $1.51
Prepared in CanadaBlack Diamond
Marble Cheddar Cheese Bar
400 g, $1.25/100g

sale: $1.25, formerly: $2.25
SAVE $1.00
Prepared in CanadaGreen Giant
Peaches & Cream Corn
341 ml, $0.37/100ml
sale: $7.00, formerly: $9.00
SAVE $2.00
Plus tax
Subscribe & EarnPresident's Choice
Max Strength and Thickness Paper Towels 3=6 Rolls
3x98.0 ea, $7.00/1ea

sale: $4.99, formerly: $6.50
SAVE $1.51
Prepared in CanadaBlack Diamond
Old Cheddar Cheese Bar
400 g, $1.25/100g

sale: $3.50 MIN 2
, formerly: $3.99
Prepared in CanadaPresident's Choice
Natural Spring Water 24 Pack
24x500.0 ml, $0.03/100ml


















































---market---fresh-meals/1_hot-meals.png)



























































