Filters
Activewear Tops
Product availability and prices are subject to change based on offers available at pick-up or delivery time. Your total and receipt will reflect any changes.
+ More Options
sale: $15.00 MIN 2
, formerly: $19.00
Plus tax
Joe Fresh
Active Printed Long Sleeve Top
1 ea, $19.00/1ea
sale: $12.00 MIN 2
, formerly: $16.00
Plus tax
Joe Fresh
Active Printed Scoop Neck T-Shirt
1 ea, $16.00/1ea
sale: $15.00 MIN 2
, formerly: $19.00
Plus tax
Joe Fresh
Women+ Active Long Sleeve Top
1 ea, $19.00/1ea
+ More Options
sale: $12.00 MIN 2
, formerly: $16.00
Plus tax
Joe Fresh
Women+ Active Scoop Neck T-Shirt
1 ea, $16.00/1ea
sale: $12.00 MIN 2
, formerly: $16.00
Plus tax
Joe Fresh
Active Scoop Neck Striped T-Shirt
1 ea, $16.00/1ea
sale: $12.00 MIN 2
, formerly: $16.00
Plus tax
Joe Fresh
Active V-Neck Striped T-Shirt
1 ea, $16.00/1ea
sale: $15.00 MIN 2
, formerly: $19.00
Plus tax
Joe Fresh
Women+ Active Printed Long Sleeve Top
1 ea, $19.00/1ea
sale: $15.00 MIN 2
, formerly: $19.00
Plus tax
Joe Fresh
Women+ Active Long Sleeve Top
1 ea, $19.00/1ea
sale: $12.00 MIN 2
, formerly: $16.00
Plus tax
Joe Fresh
Women+ Active Scoop Neck T-Shirt
1 ea, $16.00/1ea
Shop Categories
Bestsellers
Easily shop your favourite groceries and best-selling items.
sale: $7.00, formerly: $9.00
SAVE $2.00
Plus tax
Subscribe & EarnPresident's Choice
Max Strength and Thickness Paper Towels 3=6 Rolls
3x98.0 ea, $7.00/1ea

sale: $4.00 MIN 2
, formerly: $4.50
Prepared in CanadaZiggy's
Smoked Black Forest Ham Slices
175 g, $2.57/100g

sale: $3.00 MIN 2
, formerly: $3.49
Plus tax
Prepared in CanadaPresident's Choice
Sea Salt and Malt Vinegar Flavour Kettle Cooked Potato Chips
200 g, $1.75/100g

sale: $1.66 MIN 3
, formerly: $2.00
Prepared in CanadaPresident's Choice
Natural Spring Water
4 l, $0.05/100ml

sale: $3.50 MIN 2
, formerly: $3.99
Prepared in CanadaWonder
White Hamburger Buns 8pk
8x47.25 g, $1.06/100g

sale: $4.50 MIN 2
, formerly: $5.29
Plus tax
Prepared in CanadaLay's
Classic potato chips
235 g, $2.25/100g
PC Optimum Offer

sale: $3.75 MIN 2
, formerly: $3.99
Prepared in CanadaNo Name
Pasteurized Cream Cheese
250 g, $1.60/100g


















































---market---fresh-meals/1_hot-meals.png)



























































