Women's Activewear
Product availability and prices are subject to change based on offers available at pick-up or delivery time. Your total and receipt will reflect any changes.
sale: $15.00 MIN 2
, formerly: $19.00
Plus tax
Joe Fresh
Women+ Active Long Sleeve Top
1 ea, $19.00/1ea
sale: $12.00 MIN 2
, formerly: $16.00
Plus tax
Joe Fresh
Women+ Active Scoop Neck T-Shirt
1 ea, $16.00/1ea
sale: $12.00 MIN 2
, formerly: $16.00
Plus tax
Joe Fresh
Active Scoop Neck Striped T-Shirt
1 ea, $16.00/1ea
sale: $15.00 MIN 2
, formerly: $19.00
Plus tax
Joe Fresh
Women+ Active Printed Long Sleeve Top
1 ea, $19.00/1ea
sale: $12.00 MIN 2
, formerly: $16.00
Plus tax
Joe Fresh
Active V-Neck Striped T-Shirt
1 ea, $16.00/1ea
sale: $15.00 MIN 2
, formerly: $19.00
Plus tax
Joe Fresh
Women+ Active Long Sleeve Top
1 ea, $19.00/1ea
+ More Options
sale: $12.00 MIN 2
, formerly: $16.00
Plus tax
Joe Fresh
Women+ Active Scoop Neck T-Shirt
1 ea, $16.00/1ea
sale: $15.00 MIN 2
, formerly: $19.00
Plus tax
Joe Fresh
Active Striped Long Sleeve Top
1 ea, $19.00/1ea
sale: $12.00 MIN 2
, formerly: $16.00
Plus tax
Joe Fresh
Women+ Active V-Neck T-Shirt
1 ea, $16.00/1ea
sale: $12.00 MIN 2
, formerly: $16.00
Plus tax
Joe Fresh
Women+ Active Printed Scoop Neck T-Shirt
1 ea, $16.00/1ea
Shop Categories
Bestsellers
Easily shop your favourite groceries and best-selling items.

sale: $5.00 MIN 2
, formerly: $5.49
Plus tax
Prepared in CanadaTostitos
Rounds Tortilla Chips
295 g, $1.86/100g
PC Optimum Offer

sale: $3.50 MIN 2
, formerly: $3.99
Prepared in CanadaWonder
White Hamburger Buns 8pk
8x47.25 g, $1.06/100g

sale: $3.29, formerly: $4.49
SAVE $1.20
Prepared in CanadaGay Lea
Sour Cream, Regular 14%
500 ml, $0.66/100ml

sale: $3.50, formerly: $4.24
SAVE $0.74
Prepared in CanadaNeilson
10% Half & Half Cream
1 l, $0.35/100ml
sale: $1.50 MIN 2
, formerly: $1.79
President's Choice
White Cheddar Deluxe Macaroni and Cheese Dinner
200 g, $0.90/100g

sale: $1.66 MIN 3
, formerly: $1.99
Prepared in CanadaKraft
Original Macaroni And Cheese Dinner
200 g, $1.00/100g

sale: $3.50 MIN 2
, formerly: $3.99
Prepared in CanadaPresident's Choice
Natural Spring Water 24 Pack
24x500.0 ml, $0.03/100ml

sale: $1.25, formerly: $2.25
SAVE $1.00
Prepared in CanadaGreen Giant
Peaches & Cream Corn
341 ml, $0.37/100ml

sale: $3.50 MIN 2
, formerly: $3.99
Prepared in CanadaWonder
THIN Sandwich White Bread
675 g, $0.59/100g

sale: $3.00 MIN 2
, formerly: $3.49
Plus tax
Prepared in CanadaPresident's Choice
Original Flavour Kettle Cooked Potato Chips
200 g, $1.75/100g


















































---market---fresh-meals/1_hot-meals.png)



























































