Home Decor Accents
Product availability and prices are subject to change based on offers available at pick-up or delivery time. Your total and receipt will reflect any changes.
$20.00
Plus tax
Life at Home
Galvanized Metal Letter Holder, 11.6 in x 1.77 in x 12 in, Silver Grey
1 ea, $20.00/1ea
Out of Stock
Out of Stock
Out of Stock
Shop Categories
Bestsellers
Easily shop your favourite groceries and best-selling items.

sale: $3.50 MIN 2
, formerly: $3.99
Prepared in CanadaPresident's Choice
Natural Spring Water 24 Pack
24x500.0 ml, $0.03/100ml

sale: $1.66 MIN 3
, formerly: $1.99
Prepared in CanadaKraft
Original Macaroni And Cheese Dinner
200 g, $1.00/100g

sale: $4.99, formerly: $6.50
SAVE $1.51
Prepared in CanadaBlack Diamond
Old Cheddar Cheese Bar
400 g, $1.25/100g

sale: $3.29, formerly: $4.49
SAVE $1.20
Prepared in CanadaGay Lea
Sour Cream, Regular 14%
500 ml, $0.66/100ml

sale: $4.75 MIN 2
, formerly: $5.49
Prepared in CanadaCAVENDISH FARMS
FlavourCrisp Classic Fries
750 g, $0.73/100g

sale: $1.39, formerly: $2.00
SAVE $0.61
Prepared in CanadaNo Name
Chicken Broth Reduced Sodium
900 ml, $0.15/100ml

sale: $4.00 MIN 2
, formerly: $4.50
Prepared in CanadaZiggy's
Smoked Black Forest Ham Slices
175 g, $2.57/100g
sale: $5.00 MIN 2
, formerly: $5.49
Plus tax
Doritos
Nacho Cheese Flavoured Tortilla Chips
235 g, $2.34/100g
PC Optimum Offer

sale: $3.00 MIN 2
, formerly: $3.49
Plus tax
Prepared in CanadaPresident's Choice
Original Flavour Kettle Cooked Potato Chips
200 g, $1.75/100g

sale: $4.75, formerly: $5.00
SAVE $0.25
Prepared in CanadaPhiladelphia
Original Brick Cream Cheese
250 g, $1.90/100g




































---market---fresh-meals/1_hot-meals.png)



























































