Baby & Child Care
Product availability and prices are subject to change based on offers available at pick-up or delivery time. Your total and receipt will reflect any changes.

sale: $9.50, formerly: $11.99
SAVE $2.49
Plus tax
Tylenol
Infants' Medicine, Fever & Pain Drops, Cherry
24 ml, $39.58/100ml
Out of Stock

sale: $4.79, formerly: $4.99
SAVE $0.20
Plus tax
President's Choice
Nighttime Bath With Lavender And Chamomile
444 ml, $1.08/100ml
PC Optimum Offer
Low Stock
$12.99
Plus tax
Johnson & Johnson
Wash and Shampoo, Head-to-Toe, Tear Free
1 l, $1.30/100ml
PC Optimum Offer
Shop Categories
Bestsellers
Easily shop your favourite groceries and best-selling items.
sale: $2.00, formerly:
Limit 6, after limit $3.00
Plus tax
Hit of the MonthPresident's Choice
Original Flavour Kettle Cooked Potato Chips
200 g, $1.50/100g

sale: $6.50, formerly: $7.50
SAVE $1.00
Prepared in CanadaPresident's Choice
Orange Juice with Pulp
2.5 l, $0.26/100ml

sale: $6.50, formerly: $7.50
SAVE $1.00
Prepared in CanadaPresident's Choice
Pulp Free Orange Juice
2.5 l, $0.26/100ml

sale: $4.00 MIN 2
, formerly: $4.50
Prepared in CanadaZiggy's
Smoked Black Forest Ham Slices
175 g, $2.57/100g

sale: $3.50, formerly: $4.75
SAVE $1.25
Prepared in CanadaCAVENDISH FARMS
FlavourCrisp Classic Fries
750 g, $0.47/100g





















---market---fresh-meals/1_hot-meals.png)



























































