Hot Dogs
Product availability and prices are subject to change based on offers available at pick-up or delivery time. Your total and receipt will reflect any changes.

sale: $10.50, formerly: $11.00
SAVE $0.50
Schneiders
Juicy Jumbos Loaded Cheddar Hot Dogs
375 g, $2.80/100g

sale: $8.00, formerly: $9.00
SAVE $1.00
Zabiha Halal
Halal Hot Dog, Supreme
900 g, $0.89/100g

sale: $7.00, formerly: $8.00
SAVE $1.00
Maple Lodge Farms LT
Ultimate Chicken Wiener, Spicy
900 g, $0.78/100g

sale: $10.50, formerly: $11.00
SAVE $0.50
Schneiders
Juicy Jumbos Hot & Spicy Hot Dogs
450 g, $2.33/100g

sale: $10.50, formerly: $11.00
SAVE $0.50
Schneiders
Juicy Jumbos Original Hot Dogs
450 g, $2.33/100g
Shop Categories
Bestsellers
Easily shop your favourite groceries and best-selling items.

sale: $4.75 MIN 2
, formerly: $5.49
Prepared in CanadaCAVENDISH FARMS
FlavourCrisp Classic Fries
750 g, $0.73/100g

sale: $5.00 MIN 2
, formerly: $5.49
Plus tax
Prepared in CanadaTostitos
Rounds Tortilla Chips
295 g, $1.86/100g
PC Optimum Offer

sale: $4.50 MIN 2
, formerly: $5.29
Plus tax
Prepared in CanadaLay's
Classic potato chips
235 g, $2.25/100g
PC Optimum Offer

sale: $3.50 MIN 2
, formerly: $3.99
Prepared in CanadaWonder
THIN Sandwich White Bread
675 g, $0.59/100g








































---market---fresh-meals/1_hot-meals.png)



























































