Snacks & Drinks
Product availability and prices are subject to change based on offers available at pick-up or delivery time. Your total and receipt will reflect any changes.
sale: $2.50, formerly: $3.49
SAVE $0.99
Rubicon
Mango Passion Fruit 100% Juice Blend
1 l, $0.25/100ml

sale: $5.99, formerly: $6.99
SAVE $1.00
Brar's
Malai Paneer 20% M.F.
375 g, $1.60/100g

sale: $2.49, formerly: $2.79
SAVE $0.30
Suraj
3.25% M.F. Dahi Yogurt
750 g, $0.33/100g

sale: $2.49, formerly: $2.99
SAVE $0.50
Hans
Dairy 3.2% Natural Yogurt
750 g, $0.33/100g

sale: $2.49, formerly: $2.99
SAVE $0.50
Hans
Dairy 2% Natural Yogurt
750 g, $0.33/100g
Low Stock

sale: $2.99, formerly: $3.49
SAVE $0.50
Parmalat
Dahi 3% Plain Yogurt
750 g, $0.40/100g
Low Stock
sale: $7.00, formerly: $7.99
SAVE $0.99
Wagh Bakri
Tea, Masala Chai Bags Special International Blend 100 Bags
200 g, $3.50/100g
Shop Categories
Bestsellers
Easily shop your favourite groceries and best-selling items.

sale: $3.50 MIN 2
, formerly: $3.99
Prepared in CanadaWonder
White Hamburger Buns 8pk
8x47.25 g, $1.06/100g

sale: $3.75 MIN 2
, formerly: $4.29
Prepared in CanadaD'Italiano
Gusto! Brioche Style Buns
520 g, $0.83/100g

sale: $5.00 MIN 2
, formerly: $5.49
Plus tax
Prepared in CanadaCheetos
Puffs Cheese flavoured Snacks
260 g, $2.11/100g

sale: $4.00 MIN 2
, formerly: $4.50
Prepared in CanadaZiggy's
Smoked Black Forest Ham Slices
175 g, $2.57/100g

sale: $3.75 MIN 2
, formerly: $3.99
Prepared in CanadaNo Name
Pasteurized Cream Cheese
250 g, $1.60/100g





















































---market---fresh-meals/1_hot-meals.png)



























































