Frozen Fruit & Vegetables
Product availability and prices are subject to change based on offers available at pick-up or delivery time. Your total and receipt will reflect any changes.

sale: $4.00, formerly: $4.99
SAVE $0.99
Green Giant
Valley Selections Cut Broccoli
500 g, $0.80/100g
Out of Stock

sale: $4.00, formerly: $4.99
SAVE $0.99
Green Giant
Valley Selections Stir Fry Medley
400 g, $1.00/100g

sale: $4.00, formerly: $4.99
SAVE $0.99
Green Giant
Valley Selections Japanese Mix
500 g, $0.80/100g
Low Stock
sale: $5.00, formerly: $5.50
SAVE $0.50
President's Choice
Strawberries, Bananas & Kiwi Fruit Blend
600 g, $0.83/100g

sale: $4.00, formerly: $4.99
SAVE $0.99
Green Giant
Bean & Carrot Medley
500 g, $0.80/100g
sale: $5.00, formerly: $5.50
SAVE $0.50
President's Choice
Pink Guava Paradise Guava, Mango, and Banana Fruit Blend
500 g, $1.00/100g

sale: $4.00, formerly: $4.99
SAVE $0.99
Green Giant
Valley Selection, Asian Blend Vegetables
400 g, $1.00/100g
sale: $3.00, formerly: $4.50
SAVE $1.50
President's Choice
Asian-Style Vegetable Blend
500 g, $0.60/100g
Out of Stock
sale: $3.00, formerly: $4.50
SAVE $1.50
President's Choice
Bangkok-Style Vegetable Blend
500 g, $0.60/100g
Low Stock

sale: $4.00, formerly: $4.99
SAVE $0.99
Green Giant
Valley Selections Essentials, Antioxidant Italian Blend
400 g, $1.00/100g

sale: $4.00, formerly: $4.99
SAVE $0.99
Green Giant
Valley Selections Whole Green Beans
500 g, $0.80/100g

sale: $4.00, formerly: $4.99
SAVE $0.99
Green Giant
Valley Selections Cheddar Pasta With Vegetables
500 g, $0.80/100g

sale: $4.00, formerly: $4.99
SAVE $0.99
Green Giant
Green Beans, Cut
750 g, $0.53/100g
sale: $3.00, formerly: $5.00
SAVE $2.00
President's Choice
Smokin’ Stampede™ Corn Ribs
500 g, $0.60/100g
Shop Categories
Bestsellers
Easily shop your favourite groceries and best-selling items.

sale: $3.00 MIN 2
, formerly: $3.49
Plus tax
Prepared in CanadaPresident's Choice
Barbecue Flavour Kettle Cooked Potato Chips
200 g, $1.75/100g

sale: $1.66 MIN 3
, formerly: $2.00
Prepared in CanadaPresident's Choice
Natural Spring Water
4 l, $0.05/100ml

sale: $2.00, formerly: $2.50
SAVE $0.50
Plus tax
Prepared in CanadaPresident's Choice
Sea Salt and Cracked Pepper Flavour Kettle Cooked Potato Chips
200 g, $1.00/100g

sale: $4.75, formerly: $5.00
SAVE $0.25
Prepared in CanadaPhiladelphia
Original Brick Cream Cheese
250 g, $1.90/100g

sale: $4.50 MIN 2
, formerly: $5.29
Plus tax
Prepared in CanadaLay's
Classic potato chips
235 g, $2.25/100g
PC Optimum Offer

sale: $4.99, formerly: $6.50
SAVE $1.51
Prepared in CanadaBlack Diamond
Old Cheddar Cheese Bar
400 g, $1.25/100g

sale: $3.50, formerly: $4.24
SAVE $0.74
Prepared in CanadaNeilson
10% Half & Half Cream
1 l, $0.35/100ml


















































---market---fresh-meals/1_hot-meals.png)



























































