Frozen Fruit & Vegetables
Product availability and prices are subject to change based on offers available at pick-up or delivery time. Your total and receipt will reflect any changes.

sale: $5.00, formerly: $5.50
SAVE $0.50
President's Choice
Blueberries Cultivated
600 g, $0.83/100g

sale: $5.00, formerly: $5.50
SAVE $0.50
President's Choice
Canadian Wild Blueberries
400 g, $1.25/100g

sale: $4.00, formerly: $4.99
SAVE $0.99
Green Giant
Summer Sweet Peas
750 g, $0.53/100g

sale: $4.00, formerly: $4.99
SAVE $0.99
Green Giant
Peaches N Cream Corn
750 g, $0.53/100g
sale: $3.00, formerly: $4.50
SAVE $1.50
President's Choice
Broccoli Florets
500 g, $0.60/100g
Out of Stock

sale: $4.00, formerly: $4.99
SAVE $0.99
Green Giant
Peas Tender Young, Sweetlets
750 g, $0.53/100g
sale: $5.00, formerly: $5.50
SAVE $0.50
President's Choice
Pitted Dark Sweet Cherries
600 g, $0.83/100g
sale: $5.00, formerly: $5.50
SAVE $0.50
President's Choice
Dark Sweet Cherries, Blueberries and Blackberries Power Fruit Blend
600 g, $0.83/100g
sale: $3.00, formerly: $4.50
SAVE $1.50
President's Choice
Petite Pois Small Sweet Peas
750 g, $0.40/100g

sale: $4.00, formerly: $4.99
SAVE $0.99
Green Giant
Mixed Vegetables
750 g, $0.53/100g
sale: $3.00, formerly: $4.50
SAVE $1.50
President's Choice
Extra Fine Whole Green Beans
500 g, $0.60/100g
sale: $5.00, formerly: $5.50
SAVE $0.50
President's Choice
Peaches, Strawberries, Pineapple & Mango 4-Fruit Blend
600 g, $0.83/100g
sale: $5.00, formerly: $5.50
SAVE $0.50
President's Choice
Pineapple, Dragon Fruit & Passion Fruit Tropical Fruit Blend
500 g, $1.00/100g

sale: $4.00, formerly: $4.99
SAVE $0.99
Green Giant
Valley Selections Essentials, California Blend
500 g, $0.80/100g
sale: $5.00, formerly: $5.50
SAVE $0.50
President's Choice
Mangoes, Strawberries & Peaches Fruit Blend
600 g, $0.83/100g

sale: $4.00, formerly: $4.99
SAVE $0.99
Green Giant
Whole Kernel Corn Niblets
750 g, $0.53/100g
Shop Categories
Bestsellers
Easily shop your favourite groceries and best-selling items.

sale: $3.50 MIN 2
, formerly: $3.99
Prepared in CanadaPresident's Choice
Natural Spring Water 24 Pack
24x500.0 ml, $0.03/100ml

sale: $3.00 MIN 2
, formerly: $3.49
Plus tax
Prepared in CanadaPresident's Choice
Barbecue Flavour Kettle Cooked Potato Chips
200 g, $1.75/100g

sale: $4.00 MIN 2
, formerly: $4.50
Prepared in CanadaZiggy's
Smoked Black Forest Ham Slices
175 g, $2.57/100g

sale: $1.25, formerly: $2.25
SAVE $1.00
Prepared in CanadaGreen Giant
Peaches & Cream Corn
341 ml, $0.37/100ml


















































---market---fresh-meals/1_hot-meals.png)



























































