Frozen Fruit
Product availability and prices are subject to change based on offers available at pick-up or delivery time. Your total and receipt will reflect any changes.

sale: $5.00, formerly: $5.50
SAVE $0.50
President's Choice
Blueberries Cultivated
600 g, $0.83/100g

sale: $5.00, formerly: $5.50
SAVE $0.50
President's Choice
Canadian Wild Blueberries
400 g, $1.25/100g
sale: $5.00, formerly: $5.50
SAVE $0.50
President's Choice
Pitted Dark Sweet Cherries
600 g, $0.83/100g
sale: $5.00, formerly: $5.50
SAVE $0.50
President's Choice
Dark Sweet Cherries, Blueberries and Blackberries Power Fruit Blend
600 g, $0.83/100g
sale: $5.00, formerly: $5.50
SAVE $0.50
President's Choice
Peaches, Strawberries, Pineapple & Mango 4-Fruit Blend
600 g, $0.83/100g
sale: $5.00, formerly: $5.50
SAVE $0.50
President's Choice
Pineapple, Dragon Fruit & Passion Fruit Tropical Fruit Blend
500 g, $1.00/100g
sale: $5.00, formerly: $5.50
SAVE $0.50
President's Choice
Mangoes, Strawberries & Peaches Fruit Blend
600 g, $0.83/100g
sale: $5.00, formerly: $5.50
SAVE $0.50
President's Choice
Strawberries, Bananas & Kiwi Fruit Blend
600 g, $0.83/100g
sale: $5.00, formerly: $5.50
SAVE $0.50
President's Choice
Pink Guava Paradise Guava, Mango, and Banana Fruit Blend
500 g, $1.00/100g
Shop Categories
Bestsellers
Easily shop your favourite groceries and best-selling items.
sale: $4.25, formerly: $5.00
SAVE $0.75
President's Choice
Pulp-Free 100% Orange Juice
1.36 l, $0.31/100ml

sale: $3.00 MIN 2
, formerly: $3.49
Plus tax
Prepared in CanadaPresident's Choice
Barbecue Flavour Kettle Cooked Potato Chips
200 g, $1.75/100g

sale: $1.25, formerly: $2.25
SAVE $1.00
Prepared in CanadaGreen Giant
Creamy Style Sweet Corn
398 ml, $0.31/100ml

sale: $3.50, formerly: $5.10
SAVE $1.60
Prepared in CanadaNeilson
35% Whipping Cream
473 ml, $0.74/100ml

sale: $4.75 MIN 2
, formerly: $5.49
Prepared in CanadaCAVENDISH FARMS
FlavourCrisp Classic Fries
750 g, $0.73/100g

sale: $4.00 MIN 2
, formerly: $4.50
Prepared in CanadaZiggy's
Smoked Black Forest Ham Slices
175 g, $2.57/100g

sale: $3.29, formerly: $4.49
SAVE $1.20
Prepared in CanadaGay Lea
Sour Cream, Regular 14%
500 ml, $0.66/100ml

sale: $2.25, formerly: $3.00
SAVE $0.75
Prepared in CanadaNo Name
Pure White Vinegar Club Size
4 l, $0.06/100ml

sale: $1.66 MIN 3
, formerly: $1.99
Prepared in CanadaKraft
Original Macaroni And Cheese Dinner
200 g, $1.00/100g

sale: $3.50 MIN 2
, formerly: $3.99
Prepared in CanadaWonder
THIN Sandwich White Bread
675 g, $0.59/100g


















































---market---fresh-meals/1_hot-meals.png)



























































